Evlenen Hadise'den ilk paylaşım!

Ünlü şarkıcı Hadise, geçen günlerde sevgilisi Mehmet Dinçerler ile Çırağan Sarayı'nda yalnızca ailelerin katıldığı sade bir törenle evlendi.

Evlenen Hadise'den ilk paylaşım!

Sessiz sedasız nikah masasına oturan ünlü şarkıcı, magazin gündemine bomba gibi düşerken ilk tebrik Hadise'nin bir dönem arasının bozuk olduğu Demet Akalın'dan geldi. Ancak Hadise düğünden sonra herhangi bir hamlede bulunmamıştı. Dün akşam konser veren Hadise, nikah sonrası suskunluğunu bozdu ve ünlü şarkıcıdan ilk paylaşım geldi.

Geçen Şubat ayında sevgilisi Mehmet Dinçerler'den evlilik teklifi alan ve 'Evet' yanıtını veren Hadise, müjdeli haberi sosyal medya hesabında "Hikayemiz şimdi başlıyor" mesajıyla duyurmuştu.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen düğün töreninde, aile üyeleri, salon yetkilileri ve düğüne katılanlardan görüntü alınmamalarını talep edildi.

DÜĞÜN SONRASI İLK PAYLAŞIM GELDİ!
Kıbrıs'ta konser veren Hadise, nikah sonrası suskunluğunu bozdu ve sahne öncesi yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Hadise, "Prenses" şarkısını seslendirmesinin ardından "Bu şarkıyı yıllardır söylüyordum ama ilk defa evlendikten sonra söylüyorum. Şarkımda prensesler gibiydim baba evinde diye ama eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği ve hep yanımda olduğu için" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER