Esra Erol'da şaşkına çeviren olay

ATV'nin ilgiyle izlenen programı 'Esra Erol'da' programı, her gün farklı konu ve konuklara yer veriyor. Bu hafta 'Esra Erol'da' programına katılan Süleyman Bey, 4 aylık hamile karısının evden kaçtığını belirterek ünlü sunucudan yardım istedi. Selcan Hanım'ı bulan Esra Erol, canlı yayında iki eşi karşı karşıya getirdi. Süleman Bey'in anlattıkları ise Esra Erol'un programına damga vurdu.

Esra Erol'da şaşkına çeviren olay

ATV'nin sevilen reyting rekortmeni programı 'Esra Erol'da' her hafta farklı konu ve konuklar ele alınıyor.

ESRA EROL'DA ŞAŞKINA ÇEVİREN OLAY

Bu hafta programa katılan Süleyman Bey, 4 aylık hamile eşi Selcan'ın evi terk ettiğini söyledi ve ünlü sunucudan yardım istedi.

Evi terk eden Selcan'ın bulunması için Esra Erol seferber oldu ve ünlü sunucu Selcan'ı buldu ve stüdyoya getirdi.
Süleyman Bey, eşinin sosyal medyayı sık kullandığını belirterek farklı iddialar ortaya attı. 4 aylık hamile Selcan, 17 Ağustos'ta Denizli'de bilmediği bir şehirden Konya'ya gitti.

Selcan Hanım, 17 gündür annesinin evinde kaldığını belirtti.

BOŞANMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Stüdyoya gelen Selcan Hanım, eşiyle anlaşamadığını ve boşanmak istediğini söyledi.

Canlı yayında eşler karşı karşıya geldi ve tansiyon yükseldi.

"HAVA ALMAYA GİDİYORUM DİYE EVDEN ÇIKTI BAŞKASINA KAÇTI"

Hüseyin Bey, "Esra Hanım, bu kadın sosyal medyadan çıkmıyor. Karım 'hava almaya gidiyorum' diye evden çıktı başkasına kaçtı" dedi.

Selcan Hanım ise, "Ben bu adamın dırdırından bıktım. Psikolojim bozulacak. Ben dedim biraz hava alayım. Boşanmak istiyorum" dedi. Esra Erol boşanmak isteyen çiftin isteğini yerine getirileceğini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER