Esra Bilgiç Süslü Korkuluk'tan kovuldu mu?

Süslü Korkuluk'ta kriz çıktığı ve Esra Bilgiç'in çıkarttığı kriz yüzünden kadrodan çıkartıldığı iddiası gündeme gelmişti. Oyuncu Esra Bilgiç çıkan haberlerden sonra kendini tutamadı ve sosyal medyadan açıklama yaptı. Esra Bilgiç açıklamasında "Sözleşme şartlarını uygun bulmadığım için çekildim" dedi.

Esra Bilgiç Süslü Korkuluk'tan kovuldu mu?

 Çağatay Ulusoy’un partneri olarak Süslü Korkuluk dizisine dahil olan Esra Bilgiç'in dizi kadrosundan çıkartıldığı gündem olmuştu. Esra Bilgiç'in yapım şirketiyle anlaştığı şartlardan farklı talepleri nedeniyle kriz yaşandığı ve kadrodan çıkartıldığı iddiasına günlerdir konuşuluyor.

"Kaprisleri ile iş başlamadan sıkıntı yaratmaya başladı, iki kere zam istedi" iddialarına dayanamayan güzel oyuncu açıklama yaptı.

HUKUK OKUYORMUŞ!

Esra Bilgiç sosyal medyadan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Önüme koyulan her teklifi evet demek, şartları bana uymayan sözleşmelere imza atmak zorunda değilim. Zaten imza atmadığım yani resmi olarak kadrosunda bulunmadığım bir projeden sözleşme şartlarına uygun bulmadığım için çekildim. Bir hukuk fakültesi öğrencisi olarak altına imza atacağım her sözleşmeyi ayrıca önemsiyorum."

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2022, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER