Elmalı davasının ardından oyuncu Seray Kaya da istismarcısını ifşa etti

Antalya'da 7 ve 10 yaşındaki 2 kardeşin cinsel istismar davasında sanıkların tutuksuz yargılanma kararının ardından tepkiler çığ gibi büyüyor.

Elmalı davasının ardından oyuncu Seray Kaya da istismarcısını ifşa etti

Oyuncu Seray Kaya, sosyal medyada hesabından yaptığı paylaşımda arkadaşının babası tarafından cinsel istismara uğradığını söyledi.

Antalya’da kız çocuğu G.E.G. (7) ile ağabeyi İ.E.G.'nin (10) cinsel istismara uğramasına ilişkin davada faillerin tutuksuz yargılandığının ortaya çıkması üzerine yükselen tepkilerin ardından birçok ünlü isim maruz kaldıkları istismar vakalarını sosyal medyadan duyurmaya başladı.

"ARKADAŞIMIN BABASI TARAFINDAN"
Kadın ve Kuruluş Osman gibi dizilerde rol alan oyuncu Seray Kaya da, Feyza Altun ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaşımlarını alıntılayarak, arkadaşının babası tarafından cinsel istismara uğradığını açıkladı.

Kaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

"Ben de çocuktum. Aileme anlatamayacak kadar çok korkmuştum ve sustum. Arkadaşımın babası tarafından defalarca uğradığım cinsel istismarın suçlusu ben değilim. Artık korkmuyorum. Birbirimizin sesi olmaya, sesini duyuramayan istismara uğrayan çocuklar için ses olmaya devam edeceğim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER