Elenen Barış Özbek açıkladı! Survivor 2021'de aşk bombası patladı

Survivor 2021’den elenen Barış Özbek, sosyal medya platformu Twitter üzerinden Aleyna Kalaycıoğlu’nun Batuhan Karacakaya’ya aşık olduğunu iddia etti.

Elenen Barış Özbek açıkladı! Survivor 2021'de aşk bombası patladı

TV 100’ün haberine göre, ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2021’in ada konseyinde yaşanan tartışmalar ağızları açık bıraktı. Gerilen ünlüler ve gönüllüler takımı birbirine girdi.

Geçtiğimiz haftalarda Survivor’dan elenen Barış Özbek’in aşk itirafı ise gündeme bomba gibi düştü.

Birleşme partisinde Batuhan ile Aleyna arasında geçen kısa sohbet gönüllüler takımını birbirine düşürdü. Aleyna'nın Batuhan'a, "Gönüllüler takımında gündemdesin, SMS'in de iyi, performansın da gayet başarılı" sözleri, gönüller takımında tartışmalara neden olmuştu.

Tüm bunların ardından Barış Özbek'in aşk itirafı da sosyal medyayı salladı.

Barış Özbek: Aleyna, Batuhan’a aşıksa çocuk ne yapsın

Geçtiğimiz haftalarda adaya veda eden Survivor ünlüler takımında yer alan Barış Özbek'in itirafı sosyal medyayı karıştırdı.

Instagram hesabından soruları yanıtlayan Özbek, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Özbek, “Aleyna Kalaycıoğlu, Batuhan’a yanık, Aleyna, Batuhan’a aşıksa çocuk ne yapsın” ifadelerini kullandı. Barış’ın bu açıklamaları sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER