EDHO'da Hızır'a büyük tuzak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. son bölümde Alpaslan'a ne oldu? EDHO'da tuzağa düşen Hızır uyuşturucu suçlamasıyla gözaltına alındı

Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. son bölümüyle ekrana geldi. EDHO son bölümde silahlı saldırıya uğrayan ve ensesinden vurulan Alpaslan ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşam savaşı verdi. Alpaslan uzun bir ameliyatın ardından kendine geldi ancak hiçbir şey hissetmediğini ve kıpırdayamadığını söyledi. Peki Alpaslan felç mi oldu? EDHO finalinde ise Hızır Çakırbeyli büyük bir tuzağın içine düştü. Hızır polisler tarafından uyuşturucu suçlamasıyla gözaltına alındı.

Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil'in başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 23 Şubat Salı akşamı 183. yeni bölümüyle ekrana geldi. EDHO'da ensesinden vurulan Alpaslan hastanede kendine geldi. Ancak Alpaslan vücudunu hissetmediğini söyledi.

Felç olan Alpaslan'ın önümüzdeki günlerde nelerin beklediği ise merak konusu oldu. EDHO finalinde ise Hızır düşmanlarının tuzağına düştü. Hızır Çakırbeyli'nin aracında yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirildi. Hiç beklemediği bir yerden darbe alan Hızır, uyuşturucu suçlamasıyla gözaltına alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER