Ebru Şancı'yı çıldırtan olay

Galatasaray'da oynayan Alpaslan Öztürk'le evli olan Ebru Şancı sosyal medyada aktif bir ünlü. Havyan sevgisiyle tanınan Ebru Şancı'yı çıldırtan bir olay yaşandı. Şancı yaşadığı siteyi ifşa ederek 1 aylık köpeğin ayağının ezildiğini söyledi. Şancı köpeği tedavi için hemen veterinere götürdü.

Ebru Şancı'yı çıldırtan olay

Galatasaray 'da forma giyen Alpaslan Öztürk ile evli olan 3 çocuk annesi model Ebru Şancı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla isyan etti. Ebru Şancı hayvanlara yapılan işkenceyi görünce çileden çıktı.

Ebru Şancı yaptığı paylaşımda "Neo Gölpark sitesinde yine bir karaktersizlik örneği. Kameralarda vardırn ama onu ortaya çıkaracak yürek de yönetimde yok! 1 aylık yavru köpeğin ayağını ezmiş bunun bir şeyi yok diye bırakmış gitmiş. 1 aylık bebek acıdan kıvranıyormuş. Allah korkusu olan birileri bana ulaştı şimdi doktora gidecek. Onu ezen karaktersiz inşallah şu mübarek ayda yaşattığını yaşamadan ölmezsin" dedi.

Çok sinirlenen Ebru Şancı yavru köpeğe gereken tedaviyi yaptırdıktan sonra takipçilerine site yönetimini CİMER'e şikayet etmelerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2022, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER