Dayanamadı, programı bıraktı

Geçtiğimiz haftaya Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci gerilimi damga vurdu. Cinsiyet değiştirdikten sonra her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren Ciğerci'ye Deniz Akkaya'nın sert yanıtı tepki çekmişti. Deniz Akkaya'nın tavrından sonra İzzet Çapa programı bıraktı.

Dayanamadı, programı bıraktı

Bir süredir İzzet Çapa ile Uçankuş TV'de Canlı Masa isimli program sunan Deniz Akkaya, geçtiğimiz hafta Selin Ciğerci ile birbirine girdi.

Anne olmak istediğini dilen getiren Ciğerci, "Ben sadece isteklerimi söyledi. Ha evlatlık alırım ha o yöntemle olur. Ben sadece taşıyıcı anne istiyorum dedim. Türkiye'de bunun yasak olup olmadığını biliyor muydum sanki? Siz bana bunu söyleyeceğinize kadar koronayı bilip maske çıkardınız. Bu kadar beni çocuğumla para kazanmama taktıysanız... Daha çocuğum olmadan böyle konuşuyorsun ayıp ya" dedi.

Deniz Akkaya'dan yeni Selin Ciğerci açıklaması! 'O en azından fuhuştan kurtuldu'

Bunun üzerine araya giren Akkaya ise "Selincim olamaz, kanunlar izin vermiyor" deyince küplere binen Ciğerci "Sana ne" diyerek öfke kustu.

İZZET ÇAPA SESSİZ KALMADI

Tartışma bununla da kalmadı. Akkaya hızını alamadı ve Ciğerci'yi geçmişiyle vurmak istedi. Selin Ciğerci'yi fuhuşla suçlayan Deniz Akkaya'nın bu tavrı da LGBTT bireyleri tarafından büyük tepki çekti. Bu gerilimin üzerine Canlı Masa isimli programın diğer sunucusu İzzet Çapa da Akkaya'ya tepki gösterdi.

Bir süredir Canlı Masa'da sunuculuk yapan İzzet Çapa programı bırakma kararı aldı. Çapa bu kararını sosyal medyada şu notla duyurdu: "Hayat insanın karşısına bin türlü şey çıkartır… Kimisini keyifle, kimisini görev addederek yaparsın… Bazı masalar vardır ki adı dost sofralarıdır; onlarda muhabbetle oturur her anından keyif alırsın… Ve fakat bazı masalar vardır ki artık tadı kaçmıştır… Ne söylediğin lafın bir manası, ne konuşulan konunun bir anlamı kalmıştır…

Herkes anlamsız bir hezeyanla kendi derdine düşmüş, ortak sohbet diye bir şey kalmamıştır… Sen yüreğinle oradasındır, başkalarının bin türlü başka hesabı vardır… İşte böyle zamanlarda, o masalardan vaktinde kalkmasını bileceksin… İşte böyle durumlarda, artık demir almak günü gelmiştir zamandan diyecek ve yoluna gideceksin… Ne güzel demiş Neşet Baba nurlar içinde uyusun… ‘Şahsınıza karşı haddi aşan, hududu geçen, küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın...’ Haydi bana eyvallah…"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER