Çocuğum İçin Ağlayarak Yaptım!

Geçtiğimiz mart ayında ikinci çocuğunu dünyaya getiren manken Çağla Şikel, hamilelik döneminde aldığı fazla kiloları kısa sürede verince yeni bir polemiğe yol açtı.

Çocuğum İçin Ağlayarak Yaptım!

Şikel, ilk hamileliği sırasında sadece 6,5 kilo alarak, eleştirilerin kurbanı olmuştu. Bugün'ün haberine göre, Şikel, bu sefer de ikinci çocuğu Uzay’a hamileyken toplam 12 kilo almasına rağmen, ‘Kilo vermek için emziriyor’ sözlerine maruz kalınca isyan bayraklarını çıkardı.

Şikel, “En önemlisi Uzay’ın sağlığı. Bebeğimin sağlığı için aç değilken bile masada ağlayarak tavuk yediğimi hatırlıyorum. Bu konuda gerçekten çok doluyum” ifadesini kullandı.
 
DOĞUMDAN SONRA HİÇ TARTILMADIM
 
Kendisi hakkında çıkan haberlere ateş püsküren manken, kızgınlığını şu sözlerle dile getirdi: “Bir annenin en son düşüneceği şey doğumdan sonra kilo vermek olabilir. İnanın bir kere bile tartıya çıkmadım. Uzay’ın sağlığı için 30 kilo da alırım. Ne iş ne mankenlik umurumda. Kilo almış olsaydım mutlu olurlardı ve bu haberler de çıkmazdı.” Gençken zayıf olduğu için çok çektiğini belirten Şikel, “Somalili'lere benziyordum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2012, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER