Cemal Hünal'dan Survivor'a hüzünlü veda

Cemal Hünal'ın Survivor 2021'den diskalifiye edildi. Survivor'da parkurda sakatlanan Cemal Hünal sağlık sorunları nedeniyle Doktor Metin Kuş'un raporuyla yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Acil durum konseyinde Acun Ilıcalı, Cemal Hünal’ın Survivor’a devam edemeyeceğini açıkladı. Fenomen film Issız Adam'la hafızalara kazınan ünlü oyuncu Cemal Hünal'ın sakatlığı merak konusu oldu. Peki Cemal Hünal kimdir? Neden Survivor'dan diskalifiye oldu? Survivor Cemal Hünal'ın sakatlığı nedir?

Cemal Hünal'dan Survivor'a hüzünlü veda

Survivor 2021’de üzücü bir veda yaşandı. Survivor’ın 21 Ocak 2021 tarihli 10. bölümde acil durum nedeniyle konsey toplandı. Acun Ilıcalı, yarışmacıların sağlık durumların çok önemli olduğunu söyleyerek Cemal Hünal’ın bundan sonra yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. Herkesi üzen bu haber sonrasında Cemal Hünal ve takım arkadaşlarını gözyaşlarını tutumadı. Cemal Hünal'ın hayat hikayesi de Survivor izleyicileri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Cemal Hünal kimdir, kaç yaşında ve nereli? Cemal Hünal hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? İşte Survivor Cemal Hünal’in diskalifiye nedeni ve hakkında merak edilenler.

CEMAL HÜNAL SURVIVOR'DAN NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

45 yaşındaki Cemal Hünal Survivor 2021'in ilk bölümlerinde parkurda sakatlık yaşamıştı. Cemal Hünal'ın sağlık durumu uzun süre boyunca izlendi ve doktorlar kararını verdi. Acun Ilıcalı, Cemal Hünal’ın sağlık durumu ile ilgili olarak 10 gündür değerlendirme yaptıklarını söyledi. En son sarı alarm olan sağlık durumunun artık kırmızı alarma geçtiğini söyledi. Doktor Metin Kuş’un son yaptığı değerlendirmeler sonucunda Cemal Hünal’ın Survivor’a devam etme şansının olmadığını açıkladı. Cemal Hünal, belindeki sakatlık nedeniyle oyunlarda yer alamıyordu. Belindeki rahatsızlıkla ilgili yapılan incelemeler sonrasında yarışmaya devam etmesinin mümkün olmadığı açıklandı.

SURVİVOR CEMAL HÜNAL KİMDİR?

2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Cemal Hünal’ın çocukluğu doğduğu bölge olan Maçka’da aile apartmanlarında geçti. Dedesi tarafından yaptırılan ve adı ‘Cemal Hünal Apartmanı’ olan binada hayatının ilk yıllarını geçiren ünlü oyuncunun babası eski bir sanayici olan Atilla Hünal, annesi ise Vicki Hünal’dır. 45 yaşında olan Cemal Hünal’ın Kerem adında bir erkek kardeşi de bulunuyor.

Oyuncu, İstanbul’da Saint Benoit Fransız Lisesi‘nde iki yıl okudu ancak disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından 17 yaşındayken 1993 yılında İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School’a gönderildi. Sonrasında ise Los Angeles Ucla Extension’da, Santa Monica Collage’da ve London Film School’da tiyatro ve sinema eğitimi aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER