Çekimden çekime koşuyor

Instagram sayesinde ünlü olan model çekimden çekime koşuyor.

Çekimden çekime koşuyor

Sosyal medyanın şöhrete kavuşturduğu isimlerden biri Demi Rose. Instagram yardımıyla adını dünya çapında duyuran Rose, son yıllarda kelimenin tam anlamıyla çekimden çekime koşuyor. 

Rose, son olarak Meksika'nın Tulum kentinde görüntülendi. Tanıtım yüzü olduğu bikini ve mayoların kataloğu için objektif karşısına geçen Rose, güneşin altında saatlerce poz verdi.

Gösteri dünyasının en ünlülerinden Kardashian- Jenner ailesinin küçük kızı Kylie'nin bir dönem birlikte olduğu Tyga ile yaptığı kaçamak onun adını dünyaya duyurdu. Çocukluğundan bu yana model olmak için çabalayan 23 yaşındaki Demi Rose Mawby, sonunda bu amacına ulaştı.

Son dönemde günlerde ABD ve İngiltere'de herkes bu genç kızı konuşuyor. Bunun nedeni de gösteri dünyasının en gözde genç kuşak simalarından biri olan Kylie Jenner'ın bir ayrılıp bir barıştığı sonunda da yollarını tamamen ayırdığı rap'çi Tyga ile flört ettiği söylentileri.

Tüm dünya gençliğinin gözlerini merakla üzerine diktiği bu genç kız ilk anda adı sanı bilinmeyen biri sanılabilir. Ama gerçek tam olarak öyle değil.

23 yaşındaki İngiliz Demi Rose; model olarak tanınıyor. Ama o aslında bir Instagram şöhreti. Yani adını bu sosyal paylaşım sitesi sayesinde duyurmuş biri. Genç modelin Instagram'da 8.2 milyon takipçisi var.

Her ne kadar yıllardır beklediği kadar büyük bir tanınırlığı yeni yeni elde etmiş olsa da Demi Rose, bazı ünlülerin çevresiyle de arkadaşlık ilişkileri kurdu. Söz gelimi Justin Bieber'ın en yakın arkadaşı Jayde Pierce de Demi Rose ile samimi.

Demi Rose, daha sonra da Kylie Jenner'ın eski sevgilisi Tyga ile bir kaçamak yaşadı. Bu sayede adını daha geniş kitlelere duyurmayı başardı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER