Camdaki Kız'a 'Hayri' damga vurdu!

Camdaki Kız dizisi 12. son bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Nur Sürer’in paylaştığı Camdaki Kız'ın 13. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Camdaki Kız'da uzun süredir esrarını koruyan Hayri karakteri ilk defa seyirci karşısına çıktı. Diziye yeni katılan Cihangir Ceyhan'ın canlandırdığı Hayri karakteri son bölüme damga vurdu. Camdaki Kız'ın yeni bölümünde ise Rafet, Hayri'yi yanına alarak şoförü yapıyor. Nalan ve Hayri ise karşı karşıya geliyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 12. yeni bölümüyle 23 Eylül Perşembe akşamı ekrana geldi. Dizinin 30 Eylül Perşembe seyirci karşısına çıkacak olan 13. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı.

Böylece sezon finalinden bu yana sürekli yaka kartını ve ellerini gördüğümüz Nalan'ın büyük aşkı olacak Hayri son bölümde ortaya çıktı. Dizide Hayri karakterine genç oyuncu Cihangir Ceyhan hayat veriyor.

HAYRİ VE NALAN KARŞI KARŞIYA GELİYOR!

Camdaki Kız'ın 13. yeni bölüm fragmanında ise Rafet, Hayri'yi yanına alıyor. Hayri artık Rafet'in şoförü oluyor.

Diğer taraftan Koroğlu ailesinde de ortalık toz duman oluyor. Rafet ailesini toplama peşine düşüyor. Nalan ise annesinin gönlünü almaya çalışırken bir anda Hayri ile karşı karşıya geliyor.

CİHANGİR CEYHAN SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Camdaki Kız dizisindeki Hayri rolü için imaj değiştiren ve bıyık bırakan Cihangir Ceyhan'ın son hali sosyal medyada da gündem oldu. Twitter'da TT listesine giren ünlü oyuncuya bazı hayranları övgü yağdırırken, bazı kullanıcılar ise yeni haliyle tanıyamadıklarını ifade etti. İşte Twitter'da öne çıkan paylaşımlardan bazıları:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER