Burcu Kıratlı'dan o iddialara ilk yanıt!

Şarkıcı Sinan Akçıl ile ikinci kez nikah masasına oturması beklenirken 'ayrılık' haberiyle gündeme gelen oyuncu Burcu Kıratlı, 'kıskançlık krizi' ve 'hamile sevgili' iddiaları sonrası sessizliğini bozdu

Burcu Kıratlı'dan o iddialara ilk yanıt!

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Ocak 2019’da evlenip Eylül 2019’da boşanmış, geçtiğimiz kasım ayında yeniden bir araya gelmişti. İkinci kez nikah masasına oturacağı konuşulan eski eşler, 20 gün önce bir kez daha yollarını ayırdı.

 "HAMİLE SEVGİLİSİ" İDDİASI 
İlişkilerinin bitme nedeninin 'kıskançlık krizi' olduğu iddia edilen ünlü çift, birbirlerini Instagram’dan sildiler. Sinan Akçıl’ın Azerbaycanlı diyesityen Nez Aliyeva ile aşk yaşadığı, hatta sevgilisinin hamile kaldığı öne sürüldü.

Dedikodular üzerine Sinan Akçıl, “Burcu ile ayrılık sürecinde olmamıza rağmen o benim hâlâ değer verdiğim tek kadındır” açıklamasını yaptı.

"BU ŞİZOEFREN KADIN İLE UĞRAŞIYORUM"
Burcu Kıratlı da Posta’ya konuştu. Oyuncu, "Üç gündür bu şizofren kadın ile uğraşıyorum. Çıkan haberlerle ilgili bu sabah tam 11 kez beni aradı. Sanki benim arkadaşım bana açıklama yapıyor."
"Sinan’ın telefonuna yolladığı sesli mesajlar var. ‘Ben senin için her şeyi yaparım, Burcu’ya gider neler neler anlatırım’ diyor. Takıntılı. Kadın hırsa kapılmış belli ki. Ama Sinan’ın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum."

Dün akşam sürpriz bir gelişme yaşandı. Söz konusu dedikodular, Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın bir kez daha barışmasına vesile oldu.

SİNAN AKÇIL-BURCU KIRATLI BARIŞTI 
Sinan Akçıl sosyal medya hesabından paylaşarak müjdeli haberi verdi.

"Basın mensubu arkadaslarımın "günahı olmadan" Atılan bu çirkin "iftiralar"ve yalanlar sayesinde ilişkimizin güzelliğini hatırlayıp her ilişkide olan sorunlarımızın küçük olduğunu farkedip birbirimize daha güçlü bağlanıyoruz aslında.. Sürekli göz önünde olmamızın büyük etkisiyle bu tarz haberler hep var belki var da olacaklar,hayatımızın bir parçası olan sevilme,beğenilme ama aynı zamanda aynı ölçüde iftira atılma,tepki duyulma gibi olgular hızla büyüyebiliyor zaman zaman, ama aslında büyüyen bu donemlerde "bizim sevgimiz"oluyor. bir kez daha iyi ki varsın,Mucize dedikleri 3 hece.."

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER