'Bu Kadınlar Beni de Azdırıyor'

Beyin Bedava programında kadına şiddeti tartışan Okan Bayülgen ağır bir gafa imza attı...

'Bu Kadınlar Beni de Azdırıyor'
Okan Bayülgen'in Habertürk TV'deki Beyin Bedava programında 'kadına şiddet' konusu tartışıldı. Ancak program esnasında oldukça gergin olduğu gözlenen Okan, bol bol Habertürk TV ekibini azarladı.
 
Kj'ciyi Fırçaladı
Programda oldukça gergin olduğu görülen Bayülgen, önce KJ yazan personeli fırçaladı. Ekrandaki KJ'nin kendi istediği şekilde yazılmasını isterken sert bir üslup kullandı.
Şiddet gören kadınların silahlanmasıyla ilgili görüşlerini dile getiren Okan Bayülgen, bu kadınların hangi şartlarda silahlanabildiğini, hangi silahları alabildiklerini, hangi durumlarda kullanabildiklerini sorguladı.
 
Rejiye de Fırça: Tamam Anladık, Acil Reklam
Öte yandan, kendisini reklam için uyaran rejiye de çıkışan Bayülgen, "tamam acil reklam, anladık" diyerek tepkisini rejiyi fırçalayarak gösterdi.
 
Okan Bayülgen, sadece erkeğin şiddetinden değil, kadının da erkeğe uyguladığı şiddetin de karşısında durduğunu belirtti, kocasının penisini kesen kadınları örnek gösterdi.
 
"Bu Kadınlar Beni de Azdırıyor. Ondan Sonra...''
Kendi sözleriyle kendisini iyice sinirlendiren Okan, tam reklama girileceği sırada "Bu kadınlar beni de azdırıyorlar, ondan sonra ben de burada şimdi konuşmaya başlıyorum, kısa reklam arası..." diyerek gecenin gafını yapmış oldu.
 
Kaynak: Mynet
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2014, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER