'Benim Kadar Seveni Bulursa Aldatsın'

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan merak edilenlerini anlattı...

'Benim Kadar Seveni Bulursa Aldatsın'

Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç üç yıldır evliler ama ayrılık dedikodularının ardı arkası kesilmiyor. Son olarak 25 yaşındaki İrlandalı modelin evi terk edip Miami’ye gittiği haberleri gündeme geldi. Loughnan, sessizliğini bozdu ve merak edilenleri Posta'dan Oya Çınar'a anlattı.

* Türkiye artık evim oldu. İrlanda çok rahat ve özgürlükçü bir ülke. Karı ya da koca birbirlerine zorla hiçbir şey yaptıramaz.

*Sokakta istediğiniz gibi giyinip gezebilirsiniz. Türkiye’nin kendine göre kuralları var. Ama ben çabuk adapte oldum.

* Model olmak için 18 yaşında Paris’e gitmemle başladı her şey. Orada iki reklam filminde oynadım. Sonra bir klip çekimi için Türkiye’ye çağrıldım.

* Aşkımız görür görmez başlamadı ama kısa sürede duygusal olarak yakınlaştık. Belki küçük yaşta evlendim ama ben hep yaşımdan olgundum. Bir karar alırken iyi düşünürüm. Karar verdiğimde de net olurum.

*Bekarken yapabileceğim her şeyi Serdar’la yapıyoruz zaten. Her yeri geziyoruz. Hayat arkadaşınla gezmenin keyfi başkaymış.

* Evlilikte en önemli şey saygı ve arkadaşlık. Bu ikisi varsa her zorluk aşılıyor. Çok üzülüyorum asılsız haberlere. Nazar değmesin, kocamı çok seviyorum.

* Çocuk meselesini Allah bilir. Doğru zaman gelince tabii ki olacak. Kocamın sağlığı da çocuk yapmamıza engel değil.

*Önce birlikte biraz daha gezmek istiyoruz. Bir de ben iyi bir sinema filminde oynamak istiyorum. Sonrasında çocuğumu doğuracağım.

* Özel günleri hiç atlamam. Pastasını, çiçeğini alırım, her yeri balonlarla süslerim. Jakuzisini hazırlarım, pijamasını, terliğini hazır ederim. O da zaman zaman yapar ama ben daha çok yaparım.

* Beni aldatacağını sanmıyorum. O benimle her şeyi düşünerek evlenmiştir. Zaten beni aldatması için onu benden daha çok sevecek birini bulmalı. Bulabiliyorsa aldatsın.

* Emin olarak söylüyorum, kocam böyle bir şey yapmaz. Olur da aldatırsa, zorla güzellik olmaz. Üzülürüm ama, sarılır ayrılırız. Kabullenirim. İkimiz de hayatımıza devam ederiz.

Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2017, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER