Bahar Candan son haliyle şaşırttı

Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yine adından söz ettirdi. Photoshoplu fotoğraflarını paylaşan Candan'ın bu kez son paylaşımındaki kilolu ve göbekli hali şaşırttı. Candan'ın paylaşımı takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu

Bahar Candan son haliyle şaşırttı

Katıldığı bir moda programındaki performansıyla adını duyuran Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yine adından söz ettirdi. Photoshoplu fotoğraflarını paylaşan Candan'ın bu kez son paylaşımındaki kilolu ve göbekli hali şaşırttı. 

"ABLAM PHOTOSHOP YAPMAMA İZİN VERMİYOR"

Ablası Nihal Candan'ın telefonundan shop uygulamalarını sildiğini söyleyen Bahar Candan, paylaşımına, "Ablam photoshop yapmama izin vermiyor artık. Uygulamaları sildi, sanırım artık yapamam" notu düştü.

Candan, geçtiğimiz günlerde zayıflığıyla dikkat çekmiş, anoreksiya olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. Candan, şu açıklamaları yapmıştı:


"ANOREKSİYA DEĞİLİM"

"Anoreksiya değilim. Onun kötü bir şey olduğunun farkındayım. Benim anoreksiya olan bir sürü arkadaşım var. Olmak istemiyorum, onlara üzülüyorum. Bazen insanlara şaka yapıyorum. 'Anoreksiya aşk' yazıyorum. Çünkü yanımdaki arkadaşım anoreksiya. 6. sınıftan itibaren Instagram kullanıyorum. Photoshop yapmadığım bir fotoğrafım yok. Daha çok photoshop yaptığım fotoğrafım var."

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER