Aykut Kocaman Çukur'da rol aldı!

Show TV'de ekranlara gelen Çukur dizisinin 1 Şubat Pazartesi yayınlanan 114. son bölümünde Aykut Kocaman sürprizi yaşandı

Çukur'a konuk olan ünlü teknik direktör Aykut Kocaman, Aras Bulut İynemli'yle birlikte kamera karşısına geçti. İşte Çukur son bölümdeki Aykut Kocaman ve Yamaç sahnesi.

Geçtiğimiz günlerde Medipol Başakşehir ile sözleşme imzalayan teknik direktör Aykut Kocaman, Show TV'de yayınlanan fenomen dizi Çukur'a konuk oldu.

YAMAÇ VE AYKUT KOCAMAN BULUŞMASI!

Efsun'un gidişini kendine yediremeyen Yamaç yüzü düşük şekilde otururken abisi Cumali ile dertleşmeye başladı. Cumali, kendi yaşadıkları kayıplarını anlatırken söz konusu Aykut'a gelince Yamaç hatıralara daldı. Çukur'un gençleri Aykut'un mezarı başında olduğu ana geçen Yamaç burada Aykut Kocaman ile yaşadıkları anıyı tekrar hatırladı.

Dizide Aykut Kocaman'dan adını alan Aykut (Berhan Taşdelen) karakteriyle olan duygusal sahnelerinde ünlü teknik adama Aras Bulut İynemli de eşlik etti. Yamaç ve Aykut'un efsane spor adamıyla bir araya geldiği sahneler Çukur hayranlarını derinden etkiledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER