Avrupa İrem'i bekliyor

Geçtiğimiz yılın en çok satan albümlerinden birine imza atarak altın plak sahibi olan İrem Derici 2019’a da hızlı başladı. Hem yurtiçi hem yurtdışında rekor sayıda konser anlaşması yapan Derici, çok yakında Avustralya’da vereceği konserlerin ardından Avrupa turnesine de çıkıyor.

Avrupa İrem'i bekliyor

Önceki akşam Sinan Erdem Spor Salonu’nda “Dünya Şampiyonlar Kickboxs Gecesi”nde sahne alan İrem Derici giydiği beyaz Adidas Limited Edition kıyafeti ve dansçılarıyla yaptığı danslarla kulaklara olduğu kadar gözlere de hitap etti.

Konserinde çok yakında yurtdışı konser maratonuna başlayacağını söyleyen Derici, formda görüntüsüyle de beğeni topladı. Düzenli olarak sahilde açık havada yürüyüş yapan İrem Derici, ünlü yaşam koçu Seyda Çoşkun ile çalışarak 4 kilo verdi.

Çıkarttığı albümlerle her zaman zirvedeki yerini koruyan İrem Derici, yılın en uzun soluklu Avrupa turnesine çıkıyor. 

2019’un ilk aylarında adeta sahneden inmeyecek İrem Derici önce Avustralya’da hemen ardından da Avrupa’da çok sayıda konser verecek. 

İlk olarak Avusturalya’da sevenleriyle buluşacak başarılı şarkıcı, bu kıtada arka arakaya 4 konser verecek. Avusturalya’nın ardından hız kesmeden Avrupa turnesine çıkacak Derici, sırasıyla Berlin, Stuttgart, Frankfurt, Rotterdam, Düsseldorf, Münih, Hamburg ve Amsterdam’da sahne alacak. Her konserinde kendisi ve 4 dansçısı ile Adidas Limited Edition’ın kendisi için seçilen farklı bir kostümüyle sahneye çıkacak şarkıcı, sahne şovlarıyla da büyük beğeni toplayacak.

İrem Derici; konser başına 30 bin Euro alacağı 10 konserlik Avrupa turnesinin sonucunda, 1 milyon 800 bin TL kazanarak cebini de dolduracak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER