Asya, Derin'i öldürme planı mı yapacak?

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'in 8. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'de Asya, Derin'in iftirasını uğruyor. Asya'nın evine giden Derin farklı bir plan yapıyor. Derin, Asya'nın kendisini öldürmeye kalktığını yalanını söyleyince Volkan çılgına dönüyor. Asya'ya giden Volkan artık Ali'nin kendileriyle birlikte kalacağını söyleyerek eşine meydan okuyor. İşte Sadakatsiz dizisi 8. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar.

BBC Studios’un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova'nın üstlendiği Sadakatsiz dizisinin 25 Kasım Çarşamba ekrana gelecek olan 8. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde Asya iftiraya uğruyor. Derin, Asya'nın evine gelerek onunla uğraşmak için farklı bir yol deniyor. Derin, Asya'nın onun öldürmeye kalktığını söyleyerek Volkan'ı dolduruşa getiriyor. Volkan, o hırsla soluğu Asya'nın yanında alıyor ve bundan sonra Ali'nin her şeyi öğreneceğini ve onu yanına alacağını söylüyor.

Volkan'ın bu davranışları karşısında güçlükle duran Asya ise ona karşı asla dik duruşundan ödün vermiyor. Peki Volkan ve Derin'in amacı ne? Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER