Ashley Graham mutlu evliliğin sırrını verdi: Seks

Büyük beden model Ashley Graham mutlu evliliğin sırrını paylaştı. Graham yaptığı samimi açıklamalarla olay oldu.

Ashley Graham mutlu evliliğin sırrını verdi: Seks

Ashley Graham ve eşi Justin Ervin evliliklerinin 9. senesindeler.

Bir dergiye verdiği röportajda Ashley Graham mutlu evliliğinin sırrını paylaşıyor: yapın

Açık ve net konuştu

Büyük beden model Ashley Graham mutlu evliliğin sırrını veriyor.

Graham açıklamasında "“Her zaman yapın. O an öyle hissetmeseniz bile, sadece yapın. yapmadığımız zamanlarda birbirimize aksi davrandığımızı fark ettim. Eşim ve ben bir sorun olduğunda 'haydi yapalım' diyoruz ve sonrasında bakıyoruz ki o harika halimize geri dönmüşüz."

Eşiyle yapmak için evliliği beklediğini belirten Graham ekliyor: “Bir dostluğumuz vardı ve bizim için önemli olan iletişimi, güveni arttırmaktı. Elbette cinsel olarak da birbirimize ilgi duyuyorduk ama bunu ağırdan almaya karar vermiştik.

'Onunla nasıl olacak?' diye endişelenmedim. Bundan çok daha fazlasına odaklanmıştım: Ona güveniyor muyum, Hayatımın geri kalanında birlikte olmak istediğim kişi o mu, gibi."

Graham 2017'de yaptığı bir röportajda ise eşi ile kilisede gönüllüyken tanıştıklarını, eşiyle tanışmadan önce ise erkeklerle sağlıklı ilişkiler kurmadığını belirterek o zamanki durumu şu cümleyle özetlemişti: “New York'un yarısı ile yattım."

Bu nedenle Ervin ile olan ilişkisinde cinselliği yavaş bir şekilde ilerletmenin cazibeyi arttırdığına inandığını söylemişti.

Kaynak: Mynet
 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 23:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER