Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten neden ayrıldı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in psikiyatristi olarak bilinen Prof. Dr. Arif Verimli programdan ayrıldığını açıkladı

Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten neden ayrıldı?

Prof. Dr. Arif Verimli ile adli tıp uzmanı Şevki Sözen arasında tartışma yaşanmıştı. 13 yıldır danışmanlığını yaptığı programa veda ettiğini duyuran Verimli sosyal medyadan veda mesajı paylaştı. Takipçilerinin sorusuna yanıt veren Verimli, Müge Anlı'nın programından asıl ayrılma nedeninin ise adli tıp uzmanı Şevki Sözen olduğunu itiraf etti.

Bir süredir programda yer almayan Psikiyatrist Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrıldığını sosyal medya üzerinden duyurdu. Psikiyatrist Verimli, paylaştığı veda mesajında sağlığını gerekçe göstererek, yüksek hassasiyet gösterme çabasının kendisini yorduğunu ifade etti.

Programın 27 Ocak tarihli bölümde de stüdyoda bulunmayan Verimli ile ilgili sunucu Müge Anlı açıklama yapmıştı. Anlı, Arif Verimli'nin ertelenemeyecek işleri nedeniyle aralarında olamayacağını söylemişti. Programda Şevki Sözen ve Arif Verimli arasında gerginlik yaşanmıştı.

Verimli programda Şevki Sözen ile yaşanan gerginliğinin videosunu paylaşan takipçisinin "Hocam siz Şevki Hoca yüzünden ayrıldınız değil mi? Kırgınlığınızın sebebi bu" mesajına "Evet, teşekkür ederim" yanıtını vererek asıl ayrılma sebebini açıklamış oldu. Şevki Sözen'e dargın olduğunu belirten Prof. Dr. Verimli, bir takipçisinin barışma yönündeki mesajına ise "Yakın zamanda değil, inanın bu bir birikim" yanıtını verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER