Akrep dizisi ekrana veda ediyor!

Star TV'de bu sezon yayınlanmaya başlayan Akrep dizisi, final yaparak ekrana veda edecek. İlk bölümüyle Aralık 2020'de seyirci karşısına çıkan Akrep dizisi, yayın günü de değişmesine rağmen reytinglerde istenilen sonuçları elde edemedi. Son haftalarda reytinglerde ilk 10 program arasına giremeyen dizi için final kararı alındı. Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın paylaştığı Akrep dizinin final tarihi de belli oldu.

Akrep dizisi ekrana veda ediyor!

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Akrep dizisi için final kararı alındı. Reytinglerde bir türlü istenilen sonuçları elde edemeyen Akrep dizisi önümüzdeki hafta ekrana veda edecek.

Başrollerini Demet AkbağEvrim Alasya, Yusuf Çim ve Beril Pozam'ın paylaştığı Akrep dizisi, 17 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 26. bölümüyle final yapacak.

REYTİNGLERDE BÜYÜK DÜŞÜŞ YAŞADI

Usta oyuncu Demet Akbağ, uzun yıllar sonra Akrep dizisiyle ekrana dönmüştü. 11 Aralık 2020'de ekran macerasına başlayan Akrep dizisinin yayın günü de değişmişti. Cuma akşamları ekrana gelen dizi, perşembe akşamları yayınlanmaya başlamıştı. Ancak yayın günü değişikliği de dizinin reytingleri arttıramadı. Dizi son haftalarda ekrana gelen bölümleriyle, Total ve AB reyting gruplarında ilk 10 program arasına giremedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER