Adriana'nın Arapça yazılı kolyesi merak uyandırdı

Son iki buçuk yıldır Metin Hara ile ilişkisi nedeniyle Türk basınının gündeminde de her zamankinden daha fazla yer alan Adriana Lima, yine merak uyandırd

Adriana'nın Arapça yazılı kolyesi merak uyandırdı

Los Angeles'te Hollywood For Science adlı etkinliğe katılan Lima, kırmızı halıya çıkmadan önceki hazırlıkları da sosyal medya hesabından paylaştı.,

Lima'nın paylaştığı videolardan birinde görülen Arapça yazılı kolyesi ise merak uyandırdı.

Bu Arapça kolyede Lima'nın ilk adı olan Adriana, Arap alfabesiyle yazılıydı. Lima, zaman zaman da kızları Valentine ve Siena'nın adının yazılı olduğu kolyeler takıyor. Bu arada Lima'nın tam adının Adriana Francesca Lima olduğunu da hatırlatalım. 

Metin Hara ile ilişkisinin bittiğini bir sosyal medya mesajı aracılığıyla doğrulayan Adriana Lima, hayatında yeni bir sayfa açtı. Sanılanın aksine 14 Şubat Sevgililer Günü'nü de yalnız geçirmedi. 

Geçen yıl uzun süredir 'melek' kanatlarını taktığı Victoria's Secret'tan emekli olan 37 yaşındaki Lima, Los Angeles'te düzenlenen Hollywood for Science gala gecesine katıldı. Lima, bu özel gecede siyah ve neon sarı renklerde bir kıyafet giydi.
 

Elbisesini siyah el çantası ve aynı renk file ayakkabılarla tamamlayan Lima'nın görüntüsündeki en çarpıcı yan ise göz makyajıydı.
 

Farklı bir makyaj uygulayan Lima, tepeden tırnağa görüntüsüyle hayranlarından da moda eleştirmenlerinden de tam not aldı.

Adriana Lima'nın sevgilisi Metin Hara ile yollarını ayırdıktan sonra kendini kısa sürede toparlamış olması da hayranlarını sevindirdi.

İki yılı aşkın bir süre ilişki yaşayan Lima ile Hara'nın arası geçen yılın sonlarında bozuldu. Bu soğukluk da Lima'nın "bir türlü büyüyemeyen çocuk ruhlu erkeklerle" ilgili sosyal medya mesajıyla ortaya çıktı.

Uzun bir sessizliğin ardından hem Hara hem de Lima sosyal medya hesaplarından aynı fotoğrafı paylaşıp bir arada olduklarını duyurdu.
 

Ancak, çiftin birlikte olmadığı iddiaları yine ortaya atıldı. Lima'nın 14 Şubat Sevgililer Günü'nde paylaştığı "Kendi kendinizin sevgilisi olun. Sizi gerçekten seven insanlarla birlikte olun" mesajı bir anlamda ayrılığın kendisi tarafından da doğrulandığı şeklinde algılandı.

Lima, 14 Şubat'ı da yakın dostlarıyla gitti bir partide kutladı. Top model, o gece çektiği videoları da bol bol sosyal medya hesabından paylaştı.
 

Basketbol yıldızı Marko Jaric ile 2009/ 2016 arasında evli kalan ve iki kız çocuk sahibi olan Lima, aldatıldığı için boşandı.

Adriana Lima'nın Metin Hara'dan ayrıldıktan sonra daha önce birlikte olduğu eski aşkı, Amerikan futbolu oyuncusu Julian Edelman'a döndüğü iddia ediliyor. Ancak Lima, bu konudaki sessizliğini sürdürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER