Acun Medya'dan Şok Açıklama

2011 Survivor birincisi Derya Büyükuncu, kazandığı ödülün yarısını işitme engelliler yararına bağışlayacağını açıklamıştı.

Acun Medya'dan Şok Açıklama
Acun Medya ise geçtiğimiz günlerde Büyükuncu'nun söz verdiği bağışı yerine getirmediğini duyurmuştu.
 
Basında çıkan haberlerin ardından milli sporcu verdiği bir röportajda kazandığı ödülün tamamını almadığını iddia etti.
 
Acun Medya ise yeni bir açıklama yaptı ve Büyükuncu'ya çağrıda bulundu.
 
İşte O Açıklama:
 
"Show TV, Survivor birincisi Derya Büyükuncu’nun 500,000 TL’lik ödemesini vergi kesintilerini düştükten sonra 450,000 TL olarak ve bundan 7 ay önce, 2013 yılının Eylül ayında tamamlamıştır. Ve Derya Büyükuncu’nun 7 Ay öncesi itibariyle Show TV’den hiç bir alacağı kalmamıştır.
 
Survivor projesinin başladığı ilk günden beri, ünlü yarışmacılarımız, kazanmaları halinde ödüllerinin yarısını engelli minik kardeşlerimize bağışlayacakları koşulunu kabul ederek yarışmaya katılırlar.
 
Örneğin, bir diğer Survivor birincisi Nihat Altınkaya, bu şekilde verdiği sözü ödülünü alır almaz yerine getirmiş, yarışmadan kazandığı miktarın yarısını engelli çocuklarımıza bağışlamıştır.
 
Derya Büyükuncu ise, ödülünün tamamını aldığı Eylül 2013’ten itibaren geçen 7 ay içinde, ne bu konuda bir girişimde bulunmuş, ne iletişime geçmiş, ne de kendisinden bir haber alınabilmiştir.
 
Bugün itibariyle de, Derya Büyükuncu yapması gereken ve üstelik kendisinin de bizzat söz vermiş olduğu bağışı hala yapmamıştır.
 
Derya Büyükuncu’dan Acun Medya olarak beklentimiz, 7 ay önce aldığı ödül parası ile, aylardır geciktirdiği bu ödemeyi gerçekleştirmesi ve küçük kardeşlerimiz için verdiği bağış sözünü bir an önce yerine getirmesidir."
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2014, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER