Acun Ilıcalı'nın eski eşi Seren Serengil'in sözlerinden rahatsız oldu

Seren Serengil canlı yayında Acun Ilıcalı ve eski karısı Zeynep Yılmaz'ın barışacağını hissettiğini söyledi. Bu sözlerden rahatsız olan Zeynep Yılmaz arkadaşı Seren Serengil'e mesaj atmak zorunda kaldı. Seren Serengil, Şeyma Subaşı'nın eleştirirken gelen mesajın ne olduğunu da açıkladı.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Seren Serengil'in sözlerinden rahatsız oldu

Seren Serengil Şeyma Subaşı'nı eleştirirken Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz'ı öve öve bitiremedi. Seren Serengil o açıklamasında Acun Ilıcalı'nın Çağla Altunkaya ile aşkını unutup "Ben ne hissediyorum Acun'la Zeynep barışacak gibi hissediyorum" dedi.

Zeynep Yılmaz, bu sözlerden rahatsız oldu ve Seren Serengil'e mesaj attı. Arto konuşmasında "Zeynep çok klas" deyince Seren Serengil araya girdi. Seren Serengil canlı yayında "Ben de aynı fikirdeyim ama Zeynep bundan çok rahatsız geçen bana mesaj attı. 'Sero sen bunları söylüyorsun ben söylettiriyorum zannedecekler' demiş. Hiç kimse böyle düşünemez, kimse bana bir şey söyletemez. Benim doğrum bu. Her zaman istiyorum birbirinize çok yaşıyorsunuz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2022, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER