'Sende Kendimi Buldum'

Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı, tüm dünyada büyük ilgi uyandıran, Crossfire serisinin ikinci kitabı 'Sende Kendimi Buldum' okurlarıyla buluşuyor. Ve tutkunun ateşi devam ediyor…

'Sende Kendimi Buldum'

Arka Kapak

Sakın korkma!
 
Zifiri bir karanlığa açtım gözlerimi. Gideon, yatağı hafifçe çökerterek yanıma oturdu ve üzerime eğilip aramızdaki battaniyenin üstünden kollarıyla sardı bedenimi. Parmaklarımı göğsüne dokundurunca çıplak tenini hissettim. İnledi ve dudaklarını dudaklarımdan ayırmadan bana doğru eğilerek ayağa kalktı; aramızdaki battaniyeleri çekip attı.
 
Crossfire serisinin ilk kitabı Sana Soyundum'la başlayan Gideon ile Eva'nın tutkulu aşkı hiç hız kesmeden sürerken araya eski sevgililerin girmesi, her ikisinin de şiddet dolu geçmişinden karanlık yüzler bu ilişkiyi bambaşka boyutlara taşıyor. 
 
Bakalım, namı diğer Bay Tehlikeli ve Gizemli'nin bir türlü dile getiremediği korkunç sır aydınlanacak mı? Eva'nın farkında olmadığı büyük tehlike ne? Sende Kendimi Buldum'da, Crossfire serisinin heyecan dozu daha da yükseliyor. 
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2013, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER