Kitapseverler için yeni uygulama: "dinlebi"

Evlere kapandığımız, kitapçı raflarında eskisi gibi zaman geçiremediğimiz bu günlerde sayısız kitaba daha kolay ulaşmanın yeni bir yolu var: Dinlebi... Kitap severler için bu yeni girişim merak konusu oldu

Kitapseverler için yeni uygulama: "dinlebi"

Yerli bir girişim olarak kurulan Dinlebi yayın hayatına başlıyor. Kitap dinleme deneyimini değiştirme hedefiyle yola çıkan ‘dinlebi’ dünya standartlarında ses kalitesi ve getirdiği yenilikçi fikirleriyle kitabı sadece okumayı değil dinlemeyi de tercih eden okurlar için yepyeni bir platform ve yeni bir kitap kafası…

Sıkışmış trafikte, yığılan ütüde, metroda, ofiste kahve molasında, yolda yürürken yani gündelik hayatın rutini içinde edebiyatın tüm türlerinden, sosyal bilimlere kadar güncel ve klasik yüzlerce kitaplık bir kütüphaneyi kulaklarınıza kadar getiren ‘dinlebi’ bireysel üyeliğin dışında grup üyeliği özelliği ile de öne çıkarak tüm aile fertlerine hitap eden bir dinleme deneyimi sunuyor.

BAS-PAYLAŞ: BU SENİN HİKAYEN!
Sevdiklerinize sesli kitap hediye etme seçeneğini de içeren ‘dinlebi’, kendi sesinizle not ekleme özelliğiyle bu anı da benzersiz hale getiriyor. Bas-Paylaş özelliği ile kitabını dinlerken tıpkı Instagram’da hikâye kaydeder gibi basılı tutarak 15 saniyelik kısmı doğrudan Instagram veya Facebook hikâyelerinizde paylaşabilirsiniz.

Ünlü yazar ve seslendirme sanatçılarının Dinlebi Orijinal için bir araya geldiği içerikler de platformda sürekli güncellenerek farklı seriler olarak dinleyici ile buluşuyor.

İLK 14 GÜN ÜCRETSİZ
Uygulamayı hemen indirerek, ücretsiz üye olabilir kütüphanemizden istediğiniz kitapları 14 gün sınırsız dinleyebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve seçkin yayınevlerinin kitaplarını da içeren zengin kütüphanemizi, kayıt kalitemizi ve uygulama özelliklerimizi inceleyebilir, tüm içerikler ve özellikleri keşfedebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER