Çiçek Festivalinde Çiçek Gibi Konser

Karşıyaka Çiçek Festivali’nin dördüncü gününde de coşku devam etti. Bostanlı Pazaryeri’nde sahne alan genç pop sanatçısı Süleyman Akyıldız performansı ile alkış aldı.

Pop yarışmalarında aldığı derecelerle müzik dünyasında dikkatleri üzerine çeken genç sanatçı, Çiçek Festivali’ndeki konserinde sahnede adeta yıldızlaştı. Şarkılarıyla kah nostalji rüzgarı estiren, kah coşturan Süleyman Akyıldız’a binlerce izleyici de eşlik etti.

Pop yarışmasına ilk İzmir’den katılarak müzik hayatına yön verdiğini belirten sanatçı, “Karşıyaka’da ilk konserime çıkıyorum. Gösterilen ilgi beni çok mutlu etti. Gelecek için büyük hayallerim var, bu destek sürdükçe ekip olarak moralimiz yükseliyor ve kendimize güvenimiz artıyor. Bizleri sevenlerimizle buluşturan Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak’a teşekkür ediyorum. Gelecek yıllarda da yine buluşmak isterim.” dedi.

Karşıyaka Çiçek Festivali hafta sonunda da İzmirliler’den yoğun ilgi gördü. Bayındır başta olmak üzere çevre ilçelerden çiçek yetiştiricilerinin katıldığı festivalde balkonlarına-bahçelerine çiçek dikmek isteyenler yüzlerce çeşit çiçeği bir arada ve uygun fiyata buldu. Rengarenk çiçekler arasında gezerek sevdikleri çiçekleri alan İzmirliler, “Bu güzelliği yaşamak gerek. Hafta sonu hem güzel bir gün geçirme imkanı bulduk, hem de çiçekler alarak balkonlarımızı güzelleştireceğiz. Bu tür festivallerin artmasını istiyoruz.” diye duygularını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2012, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER