Bonomo Bakü'de

Türkiye’yi ‘Eurovision 2012’de temsil edecek olan Can Bonomo, 24 Mayıs’taki yarı final hazırlıklarını tamamlamak ve provalara başlamak üzere THY’ye ait bir uçakla saat 09.00’da İstanbul’dan Bakü’ye gitti.

Bonomo Bakü'de

Bu yıl 57'incisi yapılacak olan Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkçesi "Sen de Beni Sev"  olan “Love Me Back” şarkısı ile Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, THY’nin TK- 332 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’dan Bakü’ye hareket etmeden önce Atatürk Havalimanı’nda gazetecilere konuştu. Can Bonomo, “Biz bir Bakü’ye kadar gidip geliyoruz. Her şey çok güzel. 'Heyecanlıyım' diyecek kadar afyonum patlamadı. Bizi seven insanlar sağ olsunlar bizi uğurlamak için kalkıp buraya kadar geldiler. Onları özleyeceğim. Çok güzel bir iş için gidiyoruz. Umarım alnımızın akıyla gidip döneriz “ dedi.

Karadağ ile Malta’nın şarkılarını beğendiğini söyleyen Can Bonomo’yu Atatürk Havalimanı’ndan 20 hayranı uğurladı.
Can Bonomo, Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de kostümlü sahne provalarının yapılacağı Bakü Crystal Hall’da (Kristal Salon) yarı final ve final gecelerine hazırlanacağını sözlerine ekledi. Yabancı basın mensuplarıyla toplantıda yapacak olan Can Bonomo, Eurovision’un 24 Mayıs’taki ikinci yarı finalinde, 13’üncü sırada yarışacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2012, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER