Kökler, dallar ve tomurcuklar

Zeytin ağacı dizisi ile Türkiye'de gündem olan aile ve atalarımızdan aldığımız genetik aktarımları şifalandıracak bu hayatımızda bizleri ve sonra da çocuklarımızı iyileştirecek yöntemleri bugün psikoloji bilimi de onay veriyor.

Hepimiz biricik ve benzersiziz. Ancak siz ne kadar eşsizseniz, aynı zamanda sizden önce gelen dedelerinizin, ninelerinizin torunusunuz ve onların yaşadıkları her şey hücresel hafızanızda da yaşıyor. Çoğu zaman ebeveynlerimizin ve büyükanne ve büyükbabamızın streslerini, iyileşmemiş duygusal yaraları ve gerçekleşmemiş hayalleri miras alıyoruz. Artık size ait olmayanı bırakın, olana sahip çıkın.

İnsanlık tarihi, göçler, savaşlar, kıtlıklar, ailelerin ayrılması soykırımların sonucu travmalarla doludur. Farkındalıkla, geçmişle yüzleşme cesareti kazandığımızda ve çalışmaya başladığımızda Atalarımızdan aldığımız yükler, travmalar mühürlenmiş bir kader olmaktan çıkar. 

Bu çalışma ve kendimiz, köklerimiz hatta bizden sonraki gelecek nesillerin özgürleşmesine ve pozitif etkilere yol açar.

Tıpkı bir ağacın büyümesi için besin sağlayan kökleri gibi, biz de ebeveynlerimiz ve atalarımızın köklerine bağlıyız. Onların fiziksel ve duygusal karakterleri bedenlerimizde ve zihinlerimizde yazılıdır. 

Aynı şekilde onların enerjisi de bizimledir ve zamanla fiziksel ve duygusal olarak tezahür edebilir.

Enerji, ölmez ve enerji sistemimizde kodlanan bilgiler nesilden nesile aktarılır. Köklerimizi iyileştirdiğimizde geleceğimiz için yeni olasılıklar açarız. 

Atalarımızın hikayeleri bugün kim olduğumuzun bir parçasıdır, 
“Kökler, Dallar ve Tomurcuklar” çalışması Atalarınızdan miras aldığınız enerjileri dönüştürmek için bir fırsat sunuyor.

Ana-babanızı oldukları gibi/oldukları gibi kabul etmek (biz neyi reddediyorsak onu yineliyoruz!) 
Soyağacınızdaki yerinize sahip çıkmak ve atalarınızın sevgi ve kutsamalarının size akmasına izin vermek kendinize ve çocuklarınıza vereceğiniz en büyük armağan olacaktır.

Atölyemizde, yüksek benlik alan çalışması, otomatik yazma tekniği, şamanik teknikler ve nefes terapisi ile köklerimizi, çekirdek ailemizi, kendimizi ve gelecek nesilleri size ait olmayan yükleri bırakarak, bolluk bereket sağlık ilişkiler konusunda, dönüştürecek bir farkındalığa adım atacaksınız.
#atalar #soyağacı

Daha derin bir yolu dinleyerek, yürüyorum...
Ve aniden tüm atalarım arkamda.
''Sakin ol'' diyorlar,
''İzle ve dinle.
Sen binlercesinin, onların sevgisinin sonucusun.'' (Alıntı)

YORUM EKLE