TOKİ, İzmir’de 285 konutu açık artıma ile satışa sundu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İzmir Karabağlar Uzundere Mahallesi’nde inşa edilen 285 konutu ‘Açık Artırma Yöntemi’ ile satışa sunduğunu duyurdu. Alıcıların, konut ve iş yerlerine yüzde 40 peşinat ve 120 ay vade ödeme planıyla sahip olabilecekleri bildirildi.

TOKİ, İzmir’de 285 konutu açık artıma ile satışa sundu

CANLI YAYINLA TEKLİF ALINABİLECEK

285 konutun açık artırma yöntemi ile satışa sunulmasıyla ilgili yapılan açıklamada, “Konutlar 6 ay içinde teslim edilecek. Açık artırmaya başvurular 25 Ağustos’ta başlayacak. Müzayede 9 Eylül 2021, Perşembe günü saat 11.00’de İzmir Balçova Termal Otel Kardelen Salonu ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu’nda yapılacak. Ayrıca Emlak Yönetim’in internet adresinden canlı yayınla teklifler alınabilecek. Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası tarafından yürütülecek ve açık artırma günü de bankanın tüm şubelerine başvuru yapılabilecek” denildi.

Satışa ilişkin detaylı bilgilere TOKİ ve Emlak Yönetim’in internet adreslerinden ayrıca TOKİ çağrı merkezinden ulaşılabileceği ifade edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet aydin
mehmet aydin - 3 ay Önce

toki arsaya para odemiyor 100 metrelik bir dairenin maliyeti 130000 civarinda merak ettigim konu su acaba satisa cikarttigi dairelere kac tl ye satisa sunacak devlet muteahitlik yapar gibi fiatlarimuteahitlerin fiatindan mi satida cikarip devletin arsasinida mi hesaba katip halka satip birilerine zenginmi edecek bu kamu sektoru ikinci husus tokinin kazandigi para kimin cebine giriyor kimse bilmiyor

SIRADAKİ HABER