Seçim zamanı değil, her zaman hizmet

Menderes Belediyesi, yol yapım çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor.

Seçim zamanı değil, her zaman hizmet

Belediye Başkanı Mustafa Kayalar ve ekibi ilçenin genelinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, göreve geldikleri ilk günden bu yana ilçe için hizmet ettiklerini belirterek, "Vatandaşlarımız için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sadece seçim zamanı değil, Menderes'imiz için her zaman hizmet ediyoruz, etmeye devam edeceğiz" dedi.

Vatandaşlardan gelen talep ve şikayetler doğrultusunda 44 mahalleye eşit hizmet götürdüklerini ifade eden Başkan Kayalar, yapılan çalışmalarla Menderes'in İzmir'in gözde ilçelerinden biri olacağını vurguladı.

"Her Şey Menderes için"

Hizmetler kapsamında, ilçe genelindeki yol yapım çalışmalarının da devam ettiğini aktaran Başkan Kayalar şunları kaydetti:

"Menderes'imiz için çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda 7 metrelik dar ve tehlike arz eden Kemalpaşa Mahallesi 151 Sokak'taki yol genişletme çalışmalarımız tamamlandı. Yapılan çalışmalarla Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimiz, yolu genişletip, kaldırım ve asfalt çalışmalarını da tamamlayarak yolu vatandaşlarımızın hizmetine açtı. Vatandaşlarımızın talepleri ve istekleri doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek. Çünkü, Her Şey Menderes için!"

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2022, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER