Rotary’de hedef 1.3 milyon üye

Dokuz Eylül Rotary ve Rotaract Kulüpleri’nin ortaklığında düzenlenen online toplantının konuğu Uluslararası Rotary Gelecek Dönem Başkanı Shekhar Mehta oldu. Rotaraktörlere gelecek ile ilgili planlarından bahseden Mahta, yeni dönemde 1.3 milyon üye hedeflediğini söyledi.

Rotary’de hedef 1.3 milyon üye

“Hayallerimiz büyük”

Hayallerin büyük olması gerektiğine değinen Mehta “Çünkü birleştiğimizde en büyük hayalleri gerçekleştirebilecek gücümüz var. Kulüpteki her bir kişi, aramızda yeni bir kişi getirsin, hep birlikte hedeflediğimiz üye sayısına ulaşalım” dedi. Yeni dönemde odak noktaları doğrultusunda durmadan çalışacaklarını vurgulayarak “Anne-çocuk sağlığı bizim için çok önemli. Çocuk felci hastalığı için farkındalık çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu dönem özellikle de kız çocuklarına odaklanacağız, onların hayatlarına dokunacak ve iyi yönde değişimler gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Dokuz Eylül Rotary Kulübü Başkanı Betül Elmasoğlu ise yeni dönemde Shekhar Mehta’ya başarılar dileyerek “Sizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk. Öncü fikirleriniz ile yolumuza ışık olacaksınız. Katılımınız için herkes adına çok teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER