Menderes'in camileri Ramazan ayına hazır

Menderes Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki camileri temizledi.

Menderes'in camileri Ramazan ayına hazır

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, "Vatandaşlarımızın daha temiz ve hijyenik şekilde ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için ilçemizdeki tüm camilerde temizlik çalışmalarımızı artırdık." dedi.

Menderes camilerine dip köşe temizlik

Menderes Belediyesi, Ramazan ayı öncesi ilçedeki tüm camilerde temizlik çalışmalarını artırdı.

Menderes Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelindeki camilerde halıları süpürüp, tuvaletleri temizleyerek dip köşe temizlik yaptı.

"Tek amacımız vatandaşlarımızın ibadetlerini huzur içinde yapmaları"

amazan ayının gelmesiyle birlikte ilçe genelinde bulunan camilerdeki rutin temizlik çalışmalarının arttığını belirten Başkan Kayalar, şunları kaydetti:

"11 ayın sultanı Ramazan ayına girmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Menderes Belediyesi olarak Ramazan ayı boyunca hemşehrilerimizin daha huzurlu ve bereketli bir ay geçirmesi amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda ilçenin genelindeki bütün camilerde rutin olarak yaptığımız temizlik çalışmalarımızı artırdık ve vatandaşlarımızın Ramazan ayında temiz ve hijyenik olarak ibadet etmesini sağladık."

Başkan Kayalar, Ramazan ayı boyunca camilerdeki çalışmaların devam edeceğini belirterek, tüm İslam alemine hayırlı, bereketli ve huzurlu bir ay geçirmeyi diledi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2022, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER