İzmir Fuarı ne zaman açılıyor, giriş ücreti ne kadar?

İzmir Enternasyonal Fuarı 91.kez kapılarını açtı. Konserler, etkinlikler, yüz yüze sohbetlerle dolu dolu geçen fuar, İzmirlilere keyifli saatler yaşatıyor.

İzmir Fuarı ne zaman açılıyor, giriş ücreti ne kadar?

Cumhuriyet’in miras değerlerinden İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), 2-11 Eylül 2022 tarihleri arasında 91’inci kez kapılarını açarken dünyanın en büyük gastronomi fuarı Terra Madre’ye de ev sahipliği yapacak. “Terra Madre Anadolu İzmir2022”, Anadolu topraklarının bereketini dünya ile buluşturacak.

91. İEF’de sponsorlar Folkart ve Migros
91. kez yapılacak İzmir Enternasyonal Fuarı; İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ tarafından düzenlenecek. 2 – 11 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılacak Fuar'ın Ana Sponsoru Folkart, Etkinlik Sponsoru ise Migros oldu. Kafa Radyo ise medya sponsoru olarak yer aldı.

Fuarın giriş ücretleri; tam 8 TL, öğrenci 3,50 TL olarak belirlendi.

Kültürpark’ın tüm kapılarından giriş-çıkış yapılabilecek ve Fuar etkinlikleri 16.00 - 23.00 saatleri arasında düzenlenecek. ief.izfas.com.tr adresinden Mogambo Geceleri, Acık Hava Tiyatrosu etkinlikleri ve LOL TBF Türkiye Büyük Finali 2022 için alınan giriş biletleri üzerindeki QR kodu Fuar giriş kapılarında göstererek ücretsiz giriş yapılabilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER