Hamdi Türkmen'in vefatı sevenlerini üzdü

İzmir basının duayen isimlerinden gazeteci Hamdi Türkmen 70 yaşında vefat etti.

Hamdi Türkmen'in vefatı sevenlerini üzdü

Çeşme Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitiren Türkmen, bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

Türkmen'in vefatı nedeniyle sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla, sevenleri vefatından dolayı duydukları üzüntüyü aktardı.

TUNÇ SOYER

“HASTALIĞINDA BİLE KALEMİNİ BIRAKMADI”

Tunç Soyer ise usta gazeteci Hamdi Türkmen’in vefatından duyduğu üzüntüyü belirterek, “İzmirli deneyimli gazeteci Hamdi Türkmen’in vefatını büyük üzüntüyle öğrendim. Hastalığında bile kalemini bırakmayan, İzmir basınında çok önemli görevlerde bulunmuş Hamdi Türkmen’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm gazetecilere başsağlığı diliyorum” dedi.

YILMAZ ÖZDİL

“GÜLE GÜLE AĞABEY”

Yılmaz Özdil yaptığı paylaşımda; “Üzerimde büyük emeği olan, İzmir basınının duayen gazetecilerinden Hamdi Türkmen'i kaybettik, güle güle ağabey, yeniden görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.

ABDÜL BATUR

İzmir basınının usta kalemi, duayen gazeteci, değerli abim Hamdi Türkmen'i 8 Ağustos Pazartesi günü son yolculuğuna uğurlayacağız. Cenaze Programı - Saat 11.00'da, Havagazı Fabrikası içinde bulunan Cemiyet Binası önünde tören düzenlenecek.

AYTUN ÇIRAY

İzmir medyasının saygıdeğer gazetecilerinden Hamdi Türkmen'i kaybettik.
Allah'tan rahmet diliyorum.
Ailenin acılarını paylaşıyorum.
Bana hem Yeni Asır'da hem de kurucusu olduğu Yenigün'de yazar olarak şans tanımıştı.
Hep desteğini gördüm. Unutmayacağım.

MÜSAVAT DERVİŞOĞLU

Bu İzmir'den bir Hamdi Türkmen geldi geçti... Kalemi namusuydu... İyi ki tanımışım ve ağabey demişim. Ruhu şad, kabri nur, mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin.

HAMZA DAĞ

İzmir basınının değerli ismi gazeteci Hamdi Türkmen'in vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarının, sevenlerinin ve medya camiasının başı sağolsun.

DENİZ YÜCEL

Basınımızın kıymetli ismi, duayen gazeteci Hamdi Türkmen'in vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına ve basın camiamıza başsağlığı diliyorum.

GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ

Başımız Sağ Olsun: Eski Başkanlarımızdan Hamdi Türkmen'in vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI

İzmir basınının duayen isimlerinden gazeteci ve köşe yazarı Hamdi Türkmen'e Allah'tan rahmet, ailesi, sevenleri ve basın camiasına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

İZMİR TİCARET ODASI

İzmir basınının duayen isimlerinden Gazeteci ve Köşe Yazarı Hamdi Türkmen'e Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.


 

İZMİR TİCARET BORSASI


 

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2022, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER