Gaziemirlinin gözünden Gaziemir yarışması

Gaziemir Belediyesi, "Benim Gözümden Gaziemir" isimli fotoğraf yarışması düzenleyecek. Gaziemirliler ilçenin tarihini, sosyal yaşamını, doğal güzelliklerini ve kent estetiğini yansıtan özgün fotoğraflarıyla yarışmaya katılabilecek.

Gaziemirlinin gözünden Gaziemir yarışması

Yarışma Instagram üzerinden düzenlenecek. Yarışmacılar fotoğraflarını belediyenin @gaziemirbel Instagram hesabını etiketleyip #GözümdenGaziemir etiketiyle paylaşarak yarışmaya katılabilecek. 22 Mart'ta başlayacak yarışmanın başvuru süresi 31 Mayıs'ta sona erecek.

Fotoğraf yarışmasıyla ilçenin karakteristik özelliklerinin ortaya çıkması, farklı kültürlere ev sahipliği yapan kentin tarihi ve kültürel yapısı ile doğal güzelliklerinin tanıtılması amaçlanıyor. Yarışmaya katılan fotoğraflar arşivlenerek kent belleği oluşturulacak. Bu sayede ilçenin güzellikleri gelecek nesillere aktarılacak.

Yarışma sonuçları 18 Haziran Cuma günü www.gaziemir.bel.tr internet sitesinden ve belediyeye ait sosyal medya hesaplarından açıklanacak. Yarışmada dereceye girenlere ödül verilecek. Derece alan ve sergilenmeye layık görülen fotoğraflar düzenlenen sergiyle sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER