Esnafın talepleri ile gerçekleştirilecek projeler görüşüldü

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ve yönetim kurulu üyeleri sona eren seçim yarışının ardından yaptığı kurum gezileri kapsamında Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'a ziyarette bulundu.

Esnafın talepleri ile gerçekleştirilecek projeler görüşüldü

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR: "HEP BİRLİKTE ALİAĞAYIZ"

Başkan Serkan Acar, güven tazeleyen Serdar Berk ve ekibine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Birlik ve beraberliğin çok yüksek olduğu bir kentte yaşadıklarını belirten Başkan Serkan Acar, "Bunda esnaf odasının da çok büyük emeği var. Gerçekleştirilen kongrenin ardından seçilen ve seçilemeyen herkesle birlikte Aliağayız. Bundan sonra da Aliağamızı daha iyi seviyelere getirebilmek için çaba göstereceğiz. Mevcut sorunlarımızı dayanışma içinde çözmeye çalışacağız. Daha güzel günlere hep birlikte kavuşacağız" dedi.

Esnaf odası olarak Aliağa'nın geleceği için Aliağa Belediyesi ve tüm kurumlarla sürekli istişare halinde olduklarını ifade eden Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, "Bundan sonraki süreçte esnaf arkadaşlarımıza daha fazla hizmet edebilmek için daha fazla çalışacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2022, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER