Çalışanlardan Başkan İduğ'a üçüncü yıl kutlaması

Bornova Belediyesi çalışanları, görevdeki üçüncü yılını tamamlayan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ pastalı sürpriz yaptı. Atölye'de bir araya gelen başkan yardımcıları, müdürler ve çalışanlar, Başkan İduğ'un göreve gelmesinden ardından Bornova Belediyesi'nin yakaladığı ivmeden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Çalışanlardan Başkan İduğ'a üçüncü yıl kutlaması

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ görevdeki üçüncü yılına, mazbatasını alıp belediye başkanlığını devraldığı gün ve saatte yapılan kutlama ile girdi. Müdürler ve birim amirlerinin katıldığı kutlamada hep birlikte kutlama pastası kesilirken Başkan İduğ'un mazbatasını aldığı ve makama ilk geldiği gün çekilen fotoğraflardan oluşan bir hediye sundu. Başkan İduğ ise tüm çalışma arkadaşlarıyla uyum içinde olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. 

Bornova'yı birlikte büyütüyoruz

Yaşanan uyumun pek çok kurumda özlenen bir tablo olduğunu söyleyen Başkan Mustafa İduğ, "Bornova'da çok genç ve nitelikli çalışma arkadaşlarımız bulunuyor. Birbirimize hızla adapte olduk, geçtiğimiz üç yıl içinde Bornova'yı büyütme idealine hep birlikte inanarak bu başarılı sonuçları aldık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Bornova birlikte büyütmeye devam edeceğiz" dedi.

Kutlamada Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ'a göreve geldiği gün çekilen fotoğraflar ve Bornova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde atıklardan yapılan süs sepetleri hediye edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2022, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER