Bornova'da Mayıs ayı şenliklerle renkleniyor

Bornova Belediyesi, ilçenin farklı yerlerinde düzenlediği Bahar Şenlikleri ile Bornovalılara unutulmaz zamanlar yaşatacak.

Bornova'da Mayıs ayı şenliklerle renkleniyor

Bornova Belediyesi, ilçenin farklı yerlerinde düzenlediği Bahar Şenlikleri ile Bornovalılara unutulmaz zamanlar yaşatacak. İlçede yaşayanların aileleriyle birlikte keyifli zaman geçirmesi için hazırlanan Şenliklerin ilki Anneler Günü etkinlikleri kapsamında 8 Mayıs saat 15:00'de Çamdibi Atatürk Parkı'nda yapılacak. Etkinliğe katılanlar hazırlanan özel aktivitelerle güzel havaların tadını çıkaracak. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ise iki ayrı Şenlik yapılacak. 15 Mayıs saat 13:00 'te Naldöken Bahri Altıntabak Futbol Sahası'nda ve yine aynı gün saat 15:00'te Çamkule Dr. Behçet Uz Rekreasyon Alanı'nda Bornovalılar buluşacak.

Çocuklara renkli eğlenceler

Şenliklerde bir çok farklı etkinlik yer alacak. Bornova Belediyesi tarafından çocuklara ücretsiz uçurtmalar dağıtılırken, çeşitli ikramlarda da bulunulacak. Ayrıca, şişme oyun alanlarının yanında bando, animatör  ve sahne gösterileri yer alacak. Eğlenceli atölyeler, çeşitli spor aktiviteleri, müzik ve dans gösterileri ile çocuklar unutulmaz bir gün yaşayacak. 

Başkan İduğ'dan davet

Etkinliklere tüm vatandaşları davet eden Başkan Mustafa İduğ, "Pandemi nedeniyle evlere kapanmıştık. Artık sokaklara çıkarak açık alanların tadını çıkarmalıyız. Bu etkinliklerde hep birlikte olmayı diliyorum" dedi 

Bornova Belediyesi, ilçenin farklı yerlerinde düzenlediği şenliklerle Bornovalılara unutulmaz zamanlar yaşatıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER