Bornova'da kurs kayıtları başlıyor

Bornova Belediyesi büyük ilgi gören hobi ve beceri edindirme kurslarını 1 Ekimde başlıyor. Kış dönemi kurslarına katılmak isteyenler 19 Eylül Pazartesi gününden itibaren form.bornova.bel.tr internet sitesi üzerinden kayıt yaptırabilecekler.

Bornova'da kurs kayıtları başlıyor

Her yaşa hitap eden kurslar arasında bağlama, gitar, piyano, keman, klarnet, çocuk korosu, kadın korosu, bale, halk oyunları, seramik, resim, satranç, el sanatları, zumba, latin dansları, fotoğrafçılık, kanun, vurmalı çalgılar, Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Halk Müziği Korosu ve çini bezeme yer alıyor. Büyük ilgi gören kursların kayıtlarının tamamlanmasının ardından 1 Ekim Cumartesi gününden itibaren dersler Kazım Dirik, Çamdibi, Altındağ, Pınarbaşı, Mevlana, Doğanlar,  Atatürk Mahallesi, Erzene ve Naldöken'deki kurs merkezlerinde başlayacak.

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, tüm Bornovalıları hobi ve beceri edindirme kurslarından yararlanmaya davet ederek, "Arkadaşlarımız, isteyen herkesin kendisine göre bir kurs bulabilmesi için çok güzel bir program hazırladı. Kurslarımızdan, ulaşım sorunu olmadan daha çok Bornovalıların yaralanması için 9 ayrı merkezde dersler verilecek" dedi. Başkan İduğ, Bornovalıların talepleri doğrultusunda en çok ilgi gören alanlarda kurslar vermeye devam edeceklerini söyledi.

Bornova Belediyesi kış dönemi hobi ve beceri edindirme kurs kayıtları 19 Eylül Pazartesi günü başlıyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2022, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER