Bayraklı Belediyesinden 'kan bağışı' kampanyası

Bayraklı Belediyesi, son dönemde kan stokları azalan Türk Kızılayı'na destek olmak ve farkındalık yaratmak amacıyla kampanya düzenledi. Belediye hizmet binası bahçesinde kurulan stantlarda, belediye çalışanları kan bağışında bulundu. Başkan Sandal "Kan bağışı acil değil, sürekli bir ihtiyaçtır" dedi.

Bayraklı Belediyesinden 'kan bağışı' kampanyası

BELEDİYE ÇALIŞANI VE VATANDAŞLAR KATILDI

Bayraklı Belediyesi ve Türk Kızılayı Ege Bölgesi Kan Merkezi, kan stoklarında artan ihtiyaçlara dikkat çekmek amacıyla, kan bağışı kampanyası düzenledi. Belediye Hizmet Binası bahçesine kurulan stantlarda, belediye çalışanları kan bağışında bulundu. 'Sana İhtiyacım Var, Kan Dostum' sloganıyla sürdürülen farkındalık kampanyasına vatandaşlar da katıldı.

TÜM YURTTAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Kan stoklarındaki artan ihtiyaca dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla Türk Kızılayı iş birliğiyle kan bağışı kampanyası başlattık. Kan bağışı acil değil, sürekli bir ihtiyaçtır. Sadece birkaç dakikamızı ayırıp kan vererek, onlarca insanın hayatını kurtarabiliriz ve bu iyiliği büyütebiliriz. Tüm yurttaşlarımızı sosyal sorumluluk görevi olarak kan bağışı yapmaya davet ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2022, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER