Başkan Karakayalı’dan spora tam destek

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, İstanbul'da gerçekleştirilen 8. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası'ndan başarılı sonuçlar ile dönen Kemalpaşa Taekwondo Spor Kulübü sporcularını makamında kabul etti.

Başkan Karakayalı’dan spora tam destek

Kemalpaşa’da uzun süredir faaliyetlerini sürdüren Taekwondo Spor Kulübü, bünyesinde milli sporcular yetiştirmeye, ülkemizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

10-17 Mart tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen ve tüm kategorilerde 46 ülkeden 1590 sporcunun mücadele ettiği turnuvadan iki şampiyonluk ve bir üçüncülük elde ederek dönen Taekwondo Spor Kulübü sporcularını makamında kabul eden ve sporcularla tek tek ilgilenen Başkan Karakayalı, antrenör Mehmet Nuri Çiçek’i başarılarıdan dolayı tebrik ederek sporculara tablet hediye etti. Başkan Karakayalı, görüşme ardından elde edilen başarıların bundan sonraki süreçlerde de devam edeceğine inandığını belirterek, spora ve sporcuya her zaman destek olacaklarını, sporcuların başarısı için her türlü imkanın Kemalpaşa Belediyesi tarafından sağlanacağını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER