Başkan İduğ, Zabıta Haftası'nı kutladı

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ,  Zabıta Haftası'nın 196'ncı yıldönümü nedeniyle Zabıta Müdürlüğü çalışanları ile kahvaltıda buluştu. Başkan İduğ, zabıtaların Bornova'da huzurun ve güvenliğin sağlanması için yaptıkları özverili çalışmalar için teşekkür etti.

Başkan İduğ, Zabıta Haftası'nı kutladı

Bornova Belediyesi Başkan Yardımcıları'nın da katıldığı etkinlikte Zabıta logosunun olduğu pastayı keserek kutlayan Başkan İduğ, zabıtalarla sohbet etti, çeşitli hediyeler verdi. 

Özveri ve cesaretle çalışıyorlar

Kurtuluşun 100. Yaşında zabıta teşkilatının 196. Yılını kutladığını hatırlatan Başkan İduğ, "Bu yüzdende bu teşkilat çok kıymetli. Bornova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü çalışanlarımız özveriyle ve cesaretle çalışıyorlar. Kaçak moloza geçit yok dedik, tüm gücümüzle mücadele ediyoruz. Gelinen noktada bu alanda başarılı ilçelerden biriyiz. Bunlar için tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

Belediyenin vitrini

Zabıtanın halkın sağlığı ve huzurunu korumak için çalıştığını hatırlatan Başkan Mustafa İduğ, "Bizim gözümüz ve kulağımızsınız. Dışarıda bizi sizler temsil ediyorsunuz. Belediyenin vitrinisiniz. Çalışmalarımızda amacımız hiçbir zaman ceza yazmak değil, sorunu çözmek" dedi.

Etkinlikte konuşma yapan Bornova Belediye Başkan Yardımcısı Emel Hülya Solak ve Bornova Belediyesi Zabıta Müdürü Ferhat Altınışık'ta Zabıta Memurlarına çalışmaları için teşekkür etti. 

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ,  her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası'nın 196'ncı yıldönümü nedeniyle Zabıta Müdürlüğü çalışanları ile buluştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER