Açıkhavada sahne kadınların

Bornova Belediyesi'nin açıkhava etkinlikleri kapsamında düzenlediği 'Ege Türküleri Yaz Konseri' Bornovalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşen etkinlikte Bornova Belediyesi Kadınlar Korosu sahne aldı.

Açıkhavada sahne kadınların

Kültür ve sanat etkinlikleriyle yaz aylarına merhaba demeye devam eden Bornova Belediyesi, açık hava konserlerini Kadın Korusu ile devam ettirdi. Bornovalı kadınlardan oluşan koro, 'Ege Türküleri Yaz Konseri' adlı müzik şöleni ile sahne aldı. Şef Selda Kesgi yönetiminde gerçekleşen konser yoğun ilgi gördü. Koronun birbirinden güzel Türküleri seslendirdiği gecede koristlerin solo performansları da büyük alkış aldı.

Bornova Belediyesi olarak hayatın her alanında kadınların yanında olduklarını belirten Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, "Sanatın her alanında Bornovalıların yanındayız. İlçemizde yaşayan ve bizim müzik kurslarımıza katılarak eğitim alan kursiyerlerden oluşan Kadınlar Korosu başarılı konserlere imza atıyor. Onları gönülden kutlarım" dedi. 

Bornova Belediyesi'nin Açıkhava etkinliklerini kapsamında düzenlediği 'Ege Türküleri Yaz Konseri' Bornovalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2022, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER