Buğra Gökce, genç meslektaşlarını fikirlerini dinledi

Politika 07.12.2023 - 09:34, Güncelleme: 07.12.2023 - 09:38
 

Buğra Gökce, genç meslektaşlarını fikirlerini dinledi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığı başvurusunu önceki gün geniş katılımlı bir törenle yapan Gökce, güne hızlı bir tempoyla başladı. İzmir iş dünyasının sevilen isimleriyle bir araya geldi. Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyaretlerde bulunup, genç meslektaşlarıyla buluştu.
İzmir Şehir Plancıları Odası Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Buğra Gökce genç meslektaşlarıyla sohbet etti. İzmir’de görev yaptığı dönemi, hayata geçirdiği projeleri ve hayata geçirmek istediği projeleri tartıştı. Genç meslektaşlarının fikirlerini aldı. Gökce, ’İzmir’i artık geleceği tasarlayan projeler, genç beyinler ve en önemlisi ortak akılla’ yönetmek istediğini vurguladı. Meslektaşları görüşme sonunda Gökce ile hatıra fotoğrafı çektirip,  seçim sürecinde başarılar dilediler.  Dr. Buğra Gökce  programına; İzmir Gazeteciler Cemiyeti ziyareti ile devam etti. İGC Başkanı Dilek Gappi ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi. İzmir Tarihi Havagazı Fabrikasında bulunan cemiyet binasında gerçekleşen ziyaret sırasında, gazetecilerin kendisine yönelttiği soruları içtenlikle cevapladı. Başkan Dilek Gappi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehlika Gökmen, Erdal Erek, Meltem Seyis İşleten ve Esat Erçetingöz, 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Macit Sefiloğlu ve İGC Proje Koordinatörü Reyhan Şenay tarafından ağırlanan Gökce, İzmir ile bağını hiç koparmadığını, kurultay sonrası buradan aday olması için kendisine talepler geldiğini ifade etti. Kenti ve belediyeyi yakından tanımasının avantajına dikkat çekip, başkan olarak İzmir’e hizmet etmek istediğini vurguladı. İGC Başkanı Dilek Gappi, Dr. Buğra Gökce’ye şehre hizmet için çıkılan yolda başarılar dilediğini söyledi. Daha sonra İzmir Barosunu ziyaret eden Gökce’yi, Başkan Sefa Yılmaz makamında ağırladı.  İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Buğra Gökce, İzmir iş dünyasının çalışmalarıyla takdir toplayan ve sevilen iki başkanıyla  görüşmeler gerçekleştirdi.  İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı ve Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ile ayrı ayrı  bir araya geldi. Dr.Buğra Gökce, akşam da Türk Mimar Mühendisler Odası (TMMOB) İzmir İl Koordinasyon Kurulunun toplantısına katıldı. Oda tarafından tespit edilen sorunları ve çözüm önerilerini dinledi.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığı başvurusunu önceki gün geniş katılımlı bir törenle yapan Gökce, güne hızlı bir tempoyla başladı. İzmir iş dünyasının sevilen isimleriyle bir araya geldi. Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyaretlerde bulunup, genç meslektaşlarıyla buluştu.

İzmir Şehir Plancıları Odası Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Buğra Gökce genç meslektaşlarıyla sohbet etti. İzmir’de görev yaptığı dönemi, hayata geçirdiği projeleri ve hayata geçirmek istediği projeleri tartıştı. Genç meslektaşlarının fikirlerini aldı. Gökce, ’İzmir’i artık geleceği tasarlayan projeler, genç beyinler ve en önemlisi ortak akılla’ yönetmek istediğini vurguladı. Meslektaşları görüşme sonunda Gökce ile hatıra fotoğrafı çektirip,  seçim sürecinde başarılar dilediler. 

Dr. Buğra Gökce  programına; İzmir Gazeteciler Cemiyeti ziyareti ile devam etti. İGC Başkanı Dilek Gappi ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi. İzmir Tarihi Havagazı Fabrikasında bulunan cemiyet binasında gerçekleşen ziyaret sırasında, gazetecilerin kendisine yönelttiği soruları içtenlikle cevapladı. Başkan Dilek Gappi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehlika Gökmen, Erdal Erek, Meltem Seyis İşleten ve Esat Erçetingöz, 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Macit Sefiloğlu ve İGC Proje Koordinatörü Reyhan Şenay tarafından ağırlanan Gökce, İzmir ile bağını hiç koparmadığını, kurultay sonrası buradan aday olması için kendisine talepler geldiğini ifade etti. Kenti ve belediyeyi yakından tanımasının avantajına dikkat çekip, başkan olarak İzmir’e hizmet etmek istediğini vurguladı. İGC Başkanı Dilek Gappi, Dr. Buğra Gökce’ye şehre hizmet için çıkılan yolda başarılar dilediğini söyledi. Daha sonra İzmir Barosunu ziyaret eden Gökce’yi, Başkan Sefa Yılmaz makamında ağırladı. 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Buğra Gökce, İzmir iş dünyasının çalışmalarıyla takdir toplayan ve sevilen iki başkanıyla  görüşmeler gerçekleştirdi.  İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı ve Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ile ayrı ayrı  bir araya geldi. Dr.Buğra Gökce, akşam da Türk Mimar Mühendisler Odası (TMMOB) İzmir İl Koordinasyon Kurulunun toplantısına katıldı. Oda tarafından tespit edilen sorunları ve çözüm önerilerini dinledi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.