İZSU'da ayrılık! Köseoğlu affını istedi

Yerel 23.04.2024 - 15:00, Güncelleme: 23.04.2024 - 15:23
 

İZSU'da ayrılık! Köseoğlu affını istedi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, İZSU Genel Müdürü Ali Hıdır Köseoğlu ile yola devam etmeme kararı aldı.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, belediyenin önemli şirketi İZSU’da flaş bir değişikliğe gitti. Genel Müdür Köseoğlu, Başkan Tugay’dan affını isterken izne çıkıp ayrılma kararı aldı.Görüşmede, Başkan Tugay’ın kurumun çalışmalarına yönelik bilgi aldığı öğrenildi. Tugay’ın, “koku ve Körfez” gibi kritik konular için bir süre devam etmesini istediği, sonrasında ayrılık teklifini getireceğinin ifade etmesinin ardından Köseoğlu’nun ise, “ayrılacaksam beklemeye gerek yok, şimdiden gitmek isterim” dediği ifade edildi.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, İZSU Genel Müdürü Ali Hıdır Köseoğlu ile yola devam etmeme kararı aldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, belediyenin önemli şirketi İZSU’da flaş bir değişikliğe gitti.

Genel Müdür Köseoğlu, Başkan Tugay’dan affını isterken izne çıkıp ayrılma kararı aldı.Görüşmede, Başkan Tugay’ın kurumun çalışmalarına yönelik bilgi aldığı öğrenildi.

Tugay’ın, “koku ve Körfez” gibi kritik konular için bir süre devam etmesini istediği, sonrasında ayrılık teklifini getireceğinin ifade etmesinin ardından Köseoğlu’nun ise, “ayrılacaksam beklemeye gerek yok, şimdiden gitmek isterim” dediği ifade edildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.