Türkmen ve Tugay’a Kemalpaşa’da yoğun ilgi

Yerel 27.03.2024 - 11:30, Güncelleme: 27.03.2024 - 12:55
 

Türkmen ve Tugay’a Kemalpaşa’da yoğun ilgi

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay tarafından Kemalpaşa'da organize edilen iftar programına iki bini aşkın vatandaş katıldı.
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay’ın organize ettiği iftar organizasyonuna CHP Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, yurttaşlar, partililer ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı. İki bini aşkın Kemalpaşa’lının katıldığı program, konuşmaların ardından çocuklar için düzenlenen Hacivat ve Karagöz oyunu ile son buldu. "BU BÜYÜK AİLENİN FERDİYİM" Büyük Kemalpaşa ailesinin ferdi olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Adayı Mehmet Türkmen, ‘’Katıldığımız tüm programlarda, bizleri aile ferdi gibi karşılayan asla yalnız bırakmayan Kemalpaşa aileme teşekkür ediyorum. Bugün burada binlerce kişi mutlu bir iftar sofrası kurduk. Bundan daha güzel bir şey olacağını düşünmüyorum. Çok az bir zamanımız kaldı, yakında Kemalpaşa’yı hakettiği güzel günlere taşıyacağız bana inanın’’ dedi. "GENÇLERİMİZ GELECEK HAYALİ KURABİLSİN" Türkiye’de birlik, beraberlik, huzur ve mutluluğunun artarak devam etmesini isteyen Başkan Adayı Cemil Tugay, “Bizim ülkemize ve şehrimize dair güzel hayallerimiz, projelerimiz var. Kimsenin aç kalmaması, barınma sorunu yaşamaması, yoksulluk ve işsizlik altında ezilmemesi için çalışacağız. Gençlerimiz güzel ülkede kendilerine gelecek kurmayı hayal etsin. Emeklilerimiz ve yaş almış yurttaşlarımız, ülkede huzurlu yaşasın. Her türlü ihtiyaçlarına koşabilelim. Kimse haksızlığa, ayrımcılığa uğramasın. Bu güzel ülkeyi hep beraber birlik, beraberlik içinde, dünyanın en refah, huzurlu, çağdaş, mutlu ülkelerinden biri yapalım.” dedi.
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay tarafından Kemalpaşa'da organize edilen iftar programına iki bini aşkın vatandaş katıldı.

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay’ın organize ettiği iftar organizasyonuna CHP Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, yurttaşlar, partililer ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı. İki bini aşkın Kemalpaşa’lının katıldığı program, konuşmaların ardından çocuklar için düzenlenen Hacivat ve Karagöz oyunu ile son buldu.

"BU BÜYÜK AİLENİN FERDİYİM"
Büyük Kemalpaşa ailesinin ferdi olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Adayı Mehmet Türkmen, ‘’Katıldığımız tüm programlarda, bizleri aile ferdi gibi karşılayan asla yalnız bırakmayan Kemalpaşa aileme teşekkür ediyorum. Bugün burada binlerce kişi mutlu bir iftar sofrası kurduk. Bundan daha güzel bir şey olacağını düşünmüyorum. Çok az bir zamanımız kaldı, yakında Kemalpaşa’yı hakettiği güzel günlere taşıyacağız bana inanın’’ dedi.

"GENÇLERİMİZ GELECEK HAYALİ KURABİLSİN"
Türkiye’de birlik, beraberlik, huzur ve mutluluğunun artarak devam etmesini isteyen Başkan Adayı Cemil Tugay, “Bizim ülkemize ve şehrimize dair güzel hayallerimiz, projelerimiz var. Kimsenin aç kalmaması, barınma sorunu yaşamaması, yoksulluk ve işsizlik altında ezilmemesi için çalışacağız. Gençlerimiz güzel ülkede kendilerine gelecek kurmayı hayal etsin. Emeklilerimiz ve yaş almış yurttaşlarımız, ülkede huzurlu yaşasın. Her türlü ihtiyaçlarına koşabilelim. Kimse haksızlığa, ayrımcılığa uğramasın. Bu güzel ülkeyi hep beraber birlik, beraberlik içinde, dünyanın en refah, huzurlu, çağdaş, mutlu ülkelerinden biri yapalım.” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.