Cemil Şeboy'dan AK Partili Adnan Öztekin'e destek

Yerel 11.02.2024 - 20:21, Güncelleme: 11.02.2024 - 20:25
 

Cemil Şeboy'dan AK Partili Adnan Öztekin'e destek

31 Mart'ta yapılacak olan Yerel seçime sayılı günler kala seçim sonuçları en çok merak edilen ilçelerin başında hiç kuşkusuz Buca geliyor. Buca'nın efsane Başkanı Cemil Şeboy Cumhur İttifakı'nın AK Partili adayı Adnan Öztekin'e açık destek vererek " Adnan Kardeşimi sonuna kadar destekliyorum. Yanındayım ve Kefilim" dedi.
AK Parti Buca'da yerel seçim çalışmaları hummalı şekilde devam ediyor.  Aday olarak açıklandığı andan itibaren Bucalılardan büyük teveccüh gören Cumhur ittifakının AK Partili Belediye Başkan adayı Adnan Öztekin'e en güçlü destek Cemil Şeboy'dan geldi. Şeboy "Öztekin'in yanındayım ve kefilim" dedi.  Şirinyer Forbes sevgi yolu girişinde önümüzdeki günlerde coşkulu şekilde resmi açılışı yapılması planlanan AK Parti Buca İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi SKM'yi ziyaretinde Buca adayı Adnan Öztekin, İlçe Başkanı İbrahim Şengöz ve Partilerle bir araya geldi.  Seçim çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda konuşan Cemil Şeboy, Buca bu seçimlerde kabuğunu kıracak ben buna inanıyorum. Çünkü Buca Belediyesi gırtlağına kadar borçta, Buca 15 yıl çok geri kaldı. Belediye Başkanlığı yaptığım dönemde Buca'ya kazandırdığım hizmetlerin üstüne bir tuğla koyabildiler mi? Keşke koysaydılar da Buca bu halde olmasaydı? Ama Maalesef Buca'nın hali ortada. Belediye vatandaş odaklı sorun çözen bir anlayıştan çok uzakta. Buca adeta çile çeken insanların yaşadığı bir kent haline dönüştü. Trafikte çile çekiyoruz, yolların kaldırımların delik deşik oluşundan, ilgisizlikten, parkların bakımsızlığından, çöplerin doğru dürüst ve planlı bir şekilde toplanmayışından. Şimdi bunu değiştirmek için sandıklar önünüze geldiğinde bir fırsat var. Buradan söylüyorum. Buca'yı bilen, tecrübeli, liyakat sahibi, belediyecilik geçmişi olan, pırlanta gibi bir kardeşimiz Adnan Öztekin'in yanındayım ve kefilim" dedi.
31 Mart'ta yapılacak olan Yerel seçime sayılı günler kala seçim sonuçları en çok merak edilen ilçelerin başında hiç kuşkusuz Buca geliyor. Buca'nın efsane Başkanı Cemil Şeboy Cumhur İttifakı'nın AK Partili adayı Adnan Öztekin'e açık destek vererek " Adnan Kardeşimi sonuna kadar destekliyorum. Yanındayım ve Kefilim" dedi.

AK Parti Buca'da yerel seçim çalışmaları hummalı şekilde devam ediyor.  Aday olarak açıklandığı andan itibaren Bucalılardan büyük teveccüh gören Cumhur ittifakının AK Partili Belediye Başkan adayı Adnan Öztekin'e en güçlü destek Cemil Şeboy'dan geldi. Şeboy "Öztekin'in yanındayım ve kefilim" dedi.  Şirinyer Forbes sevgi yolu girişinde önümüzdeki günlerde coşkulu şekilde resmi açılışı yapılması planlanan AK Parti Buca İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi SKM'yi ziyaretinde Buca adayı Adnan Öztekin, İlçe Başkanı İbrahim Şengöz ve Partilerle bir araya geldi. 

Seçim çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda konuşan Cemil Şeboy, Buca bu seçimlerde kabuğunu kıracak ben buna inanıyorum. Çünkü Buca Belediyesi gırtlağına kadar borçta, Buca 15 yıl çok geri kaldı. Belediye Başkanlığı yaptığım dönemde Buca'ya kazandırdığım hizmetlerin üstüne bir tuğla koyabildiler mi? Keşke koysaydılar da Buca bu halde olmasaydı? Ama Maalesef Buca'nın hali ortada. Belediye vatandaş odaklı sorun çözen bir anlayıştan çok uzakta. Buca adeta çile çeken insanların yaşadığı bir kent haline dönüştü. Trafikte çile çekiyoruz, yolların kaldırımların delik deşik oluşundan, ilgisizlikten, parkların bakımsızlığından, çöplerin doğru dürüst ve planlı bir şekilde toplanmayışından. Şimdi bunu değiştirmek için sandıklar önünüze geldiğinde bir fırsat var. Buradan söylüyorum. Buca'yı bilen, tecrübeli, liyakat sahibi, belediyecilik geçmişi olan, pırlanta gibi bir kardeşimiz Adnan Öztekin'in yanındayım ve kefilim" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.