Soyunma Ve Arşiv Dolapları

Soyunma dolapları; spor salonları, okullar, inşaatlar, fabrikalar ve çeşitli iş kollarında bulunan dolaplardır. Kişilerin eşyalarını güvenli bir şekilde muhafaza ederken, aynı zamanda korumalarını da sağlar. Kıyafet ve kişisel eşyaların soyunma dolaplarında kullanılması düzenli ve temiz kalmasını da sağlar.

Soyunma Ve Arşiv Dolapları

 İş güvenliği kanunu, günlük kullanılan giysilerin ve iş yeri kıyafetlerinin düzenli ve temiz kalmasını sağlayan soyunma dolaplarının en az iki bölmeden oluşmasını mecburi kılmıştır. İhtiyaca özel olarak tasarlanan soyunma dolaplarının; farklı ebatlarda, renklerde ve modellerde üretimi yapılır. Yükseklikleri genelde 200 cm olarak, derinlikleri 37cm genişlikleri ise 95cm olarak kullanılır. Bu ölçüler standart kullanılır. Bunlar dışında; Tunsan Çelik olarak özel tasarım, ölçü ve renklerde soyunma dolapları üretimi yapmaktayız. 

  Soyunma Dolabı Modelleri 

  Tekli, ikili, üçlü, dörtlü, altılı, E. kilitli ve L kapılı olarak farklı seçeneklerde sizlere soyunma dolabı üretimi yapıyoruz. Sorusu akıllara geldiğinde, cevap üstün kalite ve hizmetle Tunsan Çelik’tir. Farklı modellerin yanı sıra, isteğe bağlı özel ölçülerde üretim sağlamaktayız. Fiyatlarımızın uygun olmasıyla beraber aynı zamanda üstün kalite hizmetini sizlerle buluşturuyoruz. 
 
 Arşiv Dolapları

 Arşiv dolapları, kurumlarda, kuruluşlarda, ofislerde, holding, şirket ve farklı alanlarda dosya ve evrakların muhafazasını sağlayan dolaplardır. Arşiv dolapları, belgeleri ve dosyaları saklarken aynı zamanda bunlara belirli bir düzen verirken, bulunmasını da kolaylaştırır. Sistematik şekilde doya ve belgelerini saklarken, kolay kullanım ve pratiklik sayesinde zamandan tasarruf etmiş olursunuz. 
 Arşiv dolapları içinde en çok tercih edilen modellerden birisi raylı kompakt arşiv dolaplarıdır. Kompakt raylı arşiv dolaplarında; farklı model, şekil ve renklerde üretimimiz mevcuttur. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü modellerimiz en sık tercih edilenler listesindedir. Arşiv dolapları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 
 
 Arşiv Dolabı Çeşitleri 
 
 En sık tercih edilen model kompakt raylı arşiv sistemleridir. Kompakt raylı arşiv dolaplarında, istediğiniz belgeleri sıralamak, bırakmak ve geri almak oldukça sıralı ve kolaydır. Altında bulunan ray sayesinde ise bu işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Kilit sistemi sayesinde dolaplarınızı istediğiniz şekilde kilitleyerek kullanabilirsiniz. Kilit sistemi aynı zamanda istenmeyen kişilerin bu dolapların içine ulaşmasını da imkansız kılmaktadır. Kullanımları oldukça basittir. Etiket sistemiyle evrak ve dosyalarınıza sistematik şekilde sıralama ve kodlamalar yapabilirsiniz. 
 
 Bunun dışında metal arşiv dolapları seçeneklerimizde mevcuttur. Arşivlerinizi, önemli belge, bilgi, evrak ve dosyalarınızı metal arşiv dolapları sayesinde nem ve rutubetten korumuş olursunuz. Her iki modelde de amaç sizlere belirli bir düzen sağlamak ve zaman kaybından kurtarmaktır. 

 Sizlerde Gibi bir soru oluştuysa, web sitemizden ve iletişim kısmından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Dayanıklı malzemeler ve özel üretimlerimiz sayesinde uzun yıllarca kullanımı sağlanmaktadır. 
 
 Arşiv Dolabı Fiyatları 

 Arşiv dolaplarında, istenilen ölçü ve modeller baz alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Hazır modeller ve ölçüler dışında farklı ölçüler için fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER